تشكيل ستاد نظارت بر امر ثبت نام دانش آموزان در سراسر كشور

به گزارش خبرگزاری مهر، علی زرافشان با بیان اینكه ثبت نام دانش آموزان كلاس پایه اول از اول خردادماه شروع شده است، گفت: ثبت نام دیگر پایه های تحصیلی پس از پایان امتحانات خردادماه آغاز می شود.

وی افزود: دریافت هرگونه وجه و نیز اخذ تعهد مالی به استثنای وجوه مربوط به بخش سلامت، بیمه و كتب درسی هنگام ثبت نام در مدارس دولتی در فصل ثبت نام ممنوع بوده و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش اضافه كرد: به همین منظور و برای جلوگیری از مشكلات احتمالی، ستاد نظارت بر امر ثبت نام دانش آموزان در سطح استان ها و شهرستان ها و مناطق كشور تشكیل و با اتخاذ شیوه های مناسب بر این مهم نظارت كامل دارند.

زرافشان خاطرنشان كرد: ناظران وزارتی نیز از سوی دبیر ستاد مركزی نظارت بر ثبت نام وزارت آموزش و پرورش به استان ها اعزام شده و از واحدهای آموزشی و ستادهای ثبت نام سراسر كشور بازدید خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشكيل ستاد نظارت بر امر ثبت نام دانش آموزان در سراسر كشور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات