فعالیت مدارس فوتبال غیرقانونی در قم

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بنرهایی در سطح شهر قرار داده شده که در آن از برخی مدارس فوتبال نام برده شده اما تعدادی از این مدارس فوتبال از نظر ما وجهه قانونی ندارد و اقدامات قانونی برای فعالیت آن انجام نشده است.

وی افزود: بهتر است خانواده‌ها هوشیار باشند و همچنین از نوع تعهداتی که مدارس فوتبال به صورت قانونی بر اساس مصوبه آکادمی ملی فوتبال و الزامات هیئت فوتبال استان قم نسبت به فوتبال آموزان آگاه باشند تا از حقوق خود برخوردار شوند.

مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال استان قم گفت: پیش از این هم ۲ مدرسه فوتبال غیر قانونی در قم فعال شده بود که به هر ۲ مدرسه فوتبال از طریق اداره کل ورزش و جوانان اخطار دادیم و این مدارس، نسبت به انجام روال کار قانونی اقدام کردند و در حال حاضر هم یک مدرسه فوتبال در یکی از مدارس قم فعال شده که این مدرسه هم غیر قانونی است.

عباسی بیان داشت: اگر قرار است این مدرسه تحت عنوان مدرسه فوتبال فعالیت کند باید تابع قوانین ما و آکادمی ملی فوتبال باشد اما اگر زیر نظر آموزش و پرورش است نباید نام مدرسه فوتبال داشته باشد بلکه باید تحت نام کانون‌های ورزشی فرهنگی که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند و یکی از شاخه‌های آن‌ها فوتبال است کار کنند.

وی عنوان کرد: این گونه کانون‌ها همچنین نباید شهریه ۲۵۰ یا ۳۰۰ هزار تومانی از خانواده‌ها اخذ کنند و باز هم از خانواده‌ها می‌خواهیم که در این زمینه هوشیاری به خرج دهند و به عناوین جالب توجه مثل عبارت آموزش و پرورش یا اسم باشگاه‌های بزرگ اکتفا نکنند.

مسئول کمیته جوانان هیئت فوتبال استان قم تصریح کرد: از سازمان زیباسازی شهرداری قم خواسته‌ایم در مورد نصب بنر مدارس فوتبال سخت‌گیری کنند و یا از ما برای قانونی بودن کار آن مدرسه فوتبال استعلام بگیرند یا از آن مدارس فوتبال نامه یا مدارکی دال بر قانونی بودن فعالیت در سال ۹۵ از سوی هیئت فوتبال بخواهند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالیت مدارس فوتبال غیرقانونی در قم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات