معاون وزیر کشاورزی:واکنش من در مجلس مثل زیدان در جام جهانی بود

معاون پارلمانی وزیر جهاد‌کشاورزی با بیان اینکه واکنش من در مجلس مانند زیدان در جام جهانی بود گفت: موضوع درگیری دیروز مجلس تغییرکاربری زمین ۴۰۰ هکتاری موسسه تحقیقات برنج منطقه گاو دشت حدفاصل بابل و آمل به فرودگاه است.

به گزارش نامه نیوز، خلیل آقایی در خصوص یقه‌درانی و درگیری با یوسفیان ملأ نماینده مردم آمل در صحن علنی مجلس بابیان اینکه "دیوانه نیستم که خود پیراهنم را پاره کنم" و "زیدان نیز در جام جهانی واکنشی مشابه من در برابر دشنام از خود نشان داد"، اظهار کرد: در مشاجره دیروز  هرگز درباره  واردات، تولید و کشت برنج که ایشان در مصاحبه خود ادعا کرده‌اند حتی یک کلمه نیز صحبت نشد و اصل موضوع چیز دیگری است.

وی افزود: ایشان به هر دلیلی که خود می‌داند در مصاحبه خود درباره درگیری روز گذشته مجلس،  موضوع درخواست خود از وزیر جهاد کشاورزی را مطرح نکرده و با فرافکنی موضوع دیگری را مطرح کردند.

آقایی بابیان اینکه بهتر است اصل موضوع را خود آقای یوسفیان ملا مطرح کند تصریح کرد: برای راهنمایی بیشتر شما بگویم که رهبر معظم انقلاب در دیدار یک شنبه با نمایندگان در خصوص اولویت دادن مسائل ملی بر مسائل منطقه بیانات ارزشمندی داشته‌اند که این نکات رمز این موضوع است.

معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: حرف من به وی این بود که شما که روز یک شنبه با رهبر معظم انقلاب دیدار داشته‌ای و بیانات ایشان را درباره ترجیح منافع ملی بر منطقه‌ای شنیده‌ای، چرا روز سه شنبه میایی یقه من رو پاره می‌کنی؟ حضرت آقا به‌طور صریح درباره ترجیح مصالح ملی بر منطقه‌ای برای نمایندگان مثال آوردند که متأسفانه مصداق واقعی آن ( درخواست نماینده آمل) است.

این مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: «ایشان روز گذشته با  هماهنگی من به دفتر وزیر جهاد کشاورزی آمدند و با حضور بنده، ایشان طرح موضوع کردند و معاونت مربوطه در این‌ ارتباط توضیحانی ارائه داد، اما ایشان توضیحات را قبول نکرد و آنها را خلاف خواسته خود می‌دانست و آشفته، پرخاش گرایانه و ناراحت محل را ترک کرد و زمانی که می‌خواست سوار آسانسور شود، مانند آدمی که می‌خواهد فرار کند، شروع به هتاکی و دشنام دادن کرد.» 

وی با شرح حادثه درگیری خود در صحن مجلس گفت: «ایشان روز گذشته نیز در مجلس کنارم نشست من خواستم ایشان را ببوسم و دست ایشان را گرفتم که ایشان مانع بوسیدن شد و شروع به حرف‌های رکیک زدن کرد  و بنده به ایشان گفتم که ماه رمضان است و باید زبان شما به ذکر و حمد باشد و این حرف‌ها برازنده شما نیست.»

آقایی اضافه کرد: «ایشان قبل از درگیری به من گفت که شما دیروز (در جلسه با وزیر) چرا حرف نزدی؟ و من هم به ایشان گفتم که حرف نزدم به نفع شما شد، زیرا اگر حرف می‌زدم به نفع شما نبود و بنده قصد این را نداشتم به وزیر جهاد کشاورزی خط بدهم.»

معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: «بعداز این مکالمه ایشان شروع کرد به بنده حرف رکیک و دشنام ناموسی زدن و من نیز به ایشان گفتم که حرف دهانت را بفهم و ادب را رعایت کنید».

وی گفت: «موقع رفتن ایشان با حالت زدن دست خود را به سینه من زد و پیراهنم را کشید و من دیدم که دکمه‌های پیراهنم پاره شده است. درصورتی‌که من بخواهم پیراهنم را چاک کنم، این‌جوری چاک نمی‌دهم  و دیوانه نیستم که (این کار را کنم).»

آقایی افزود: «همان‌طور که در عکس‌ها هم مشاهده می‌شود با نشان دادن یقه پیراهنم  خطاب به نماینده آمل گفتم؛ دشنام می‌دهی، یقه پیراهن من را پاره می‌کنی، باج هم می‌خواهی من باج نمی‌دهم و آبرویت را هم می‌برم و این جمله را با صدای بلند گفتم.»

وی در پاسخ به اینکه چرا پس جلوی دهان شما توسط سایر نمایندگان گرفته شد، گفت: من داشتم می‌گفتم که من به شما باج نمی‌دهم و آبرویت را می‌برم اما هیچ‌گونه دشنام یا حرف رکیکی نزدم که نماینده رشت جلوی دهانم را گرفت.

آقایی یادآورشد: بعداز این جریان نیز خارج از صحن علنی مجلس برای رفع کدورت با ایشان دیداری به همراه چند تن از نمایندگان انجام شد و وی به من گفت که من به تو فحش دادم تو چرا کاری کردی که برملا شد؟

وی افزود: البته من نیز در روز گذشته صدای خود را در صحن علنی بالا بردم  که نباید این کار را می‌کردم.

رفتار من در مجلس مانند زیدان در جام‌جهانی بود

آقایی اظهار کرد:«بنده در مجلس ششم آشفته، نیز نماینده بودم اما کوچک‌ترین حرکت خلاف ادبی انجام نداده‌ام و در سال‌های معاونتم نیز عمل خلاف ادبی نداشته بودم، اما وقتی 10 بار دشنام ناموسی به من داده شد من نتوانستم جلوی خود را بگیرم مانند زیدان که در جام جهانی با بازیکن ایتالیایی دعوا کرد و درنهایت منجر به حذف فرانسه از جام جهانی شد.»

وی در پاسخ به این سؤال که چرا مورد اختلاف را به طور شفاف توضیح نمی‌دهید گفت: ایشان قصد این داشت که مرکز تحقیقات برنج شمال را در "گاو دشت" حدفاصل آمل و بابل به مساحت 400 هکتار تغییر کاربری دهد تا برای ایجاد فرودگاه واگذار شود.

آقایی گفت: ایشان در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی، آقای پور مختار کمیسیون اصل 90، وزارت راه شهرسازی و مسئولان منطقه نیز همین موضوع را طرح کرده است و برای تحقق این موضوع پافشاری دارد که از طرف ما موردقبول قرار نگرفت و در محدوده اختیارات جهاد کشاورزی نیز نیست.


منبع: تسنیم مطالب مرتبط موافقت لاریجانی با تغییر ساعت کاری مجلس لاریجانی انتخاب رئیس جدید مجلس سوریه را تبریک گفت هر دقیقه جلسه علنی مجلس چند میلیون آب می‌خورد؟ نامه‌ای که باعث دعوا در پارلمان شد تغییر 6 عضو شورای نگهبان در آینده‌ای نزدیک لاریجانی: نا اهلی طرف مقابل دلیل نمی‌شود که ما مذاکره را دنبال نکنیم/ برجام موضوعی است که سال‌ها ادامه می‌یابد/ تلویزیون باید مدیریت درست‌تری داشته باشد ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس از جواد لاریجانی تا نزدیکان برادرش مرکز پژوهش‌های مجلس:اغلب بانک‌ها در عمل ورشکسته‌اند نامه ۲۵۵ نماینده مجلس دهم به رهبر معظم انقلاب جزئیات درگیری در مجلس/معاون وزیر فحاشی کرد برچسب ها: وزیر کشاورزی ، مجلس ، درگیری چندرسانه‌ای مریضی سلفی گیری!/ کاریکاتور عیادت وزیر بهداشت از عباس کیا رستمی/عکس شباهت یک شهید به علی مطهری/ عکس جابز و بیل گیتس روی فرش ایرانی/ عکس لباس متفاوت نگار جواهریان/ عکس تیم علی کریمی در جام ستاره ها/ عکس پوشش ایرانی - اسلامی تیم ملی بانوان اسکیت هاکی/ عکس تیپ اروپایی کی روش در ایران/ عکس نظر شمانام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید های ورزشی پرسپولیس قید امیری را می زند؟ منصوریان خواهان فسخ قرارداد 2 استقلالي شد ناکامی استقلال در جذب شجاعیان و تلاش جدی برای جذب امیری/ ستاره قرمزدوست آبی می پوشد؟ آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ به دنبال جانشین طارمی و قطعی کردن جذب حسینی و امیری شرط سید جلال برای پرسپولیس لژیونرهای استقلال به دنبال تیم/ منصوریان چراغ سبز نشان نداده است پرونده ترابی و پرسپولیس دوباره باز شد تایید رسمی مذاکره استقلال با گزینه پرسپولیس خداحافظی استقلال با یکی از دو مدافع میانی اصلی/ جدایی قطعی خرسندنیا گلایه مظلومي از منصوريان در جمع دوستانه پربازدید های کل اخبار مقصر درگیری در مجلس کیست؟ روایت دختر 23 ساله عراقی از روزهای محاصره فلوجه/ حنا فیاض: ما فقط خرما میخوردیم و پولی برای خرید غذا از داعش نداشتیم یقه‌گیری در مجلس! / عکس ناکامی استقلال در جذب شجاعیان و تلاش جدی برای جذب امیری/ ستاره قرمزدوست آبی می پوشد؟ ظهور رابین‌هودها / عکس شرط سید جلال برای پرسپولیس سردرگمی اصول‌گرایان برای انتخاب هشتمین رئیس جمهور/ داستان حمایت از روحانی، احمدی نژاد و دیگران کیک تولد امین حیایی/ عکس لباس متفاوت نگار جواهریان/ عکس "حقایقی" دیوانه‌وار که مردم کره شمالی باید باور کنند پربازدید ها پربحث ترین عناوین مقصر درگیری در مجلس کیست؟ اعلام برائت دوباره از هاشمي نخستین ریاست علی مطهری در مجلس دهم/ دلخوش: آقای مطهری صبرتان را بالا ببرید روایت دختر 23 ساله عراقی از روزهای محاصره فلوجه/ حنا فیاض: ما فقط خرما میخوردیم و پولی برای خرید غذا از داعش نداشتیم اطلاعیه جدید احمدی نژاد/ طنز برادر احمد متوسلیان: فاصله تا آزادی حاج‌احمد دو قدم هم نبود احمدي‌نژاد چگونه احمدي‌نژاد ‌شد روسیه به عربستان «موشک اسکندر» نمی‌دهد جزئیات انفجار کربلا / داعش مسئولیت عملیات را بر عهده گرفت نظر رهبر انقلاب درباره اثبات حلول ماه شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96  (۸۹ نظر) رقباي روحانی در انتخابات ۹۶  (۶۳ نظر) پشت‌پرده حمله تندروها به حوزه علمیه كماليه خرم‌آباد / حسین‌الله کرم حاضر به پاسخگویی نشد  (۴۸ نظر) مصباحی مقدم: احمدی‌نژاد گزارشی به رهبری داد که به آخر خط رسیدیم/ احمدی نژاد به رهبری گفت اگر این دیدگاه را قبول ندارید، دیگر مسئول پرونده نیستم  (۴۶ نظر) مسئله احمدی‌نژاد بحرانی تمام‌عیار بود که به روی کار آمدن دولت دکتر روحانی منجر شد  (۴۵ نظر) رقبای احتمالی حسن روحانی در سال 96  (۳۶ نظر) راز شعار بازگشت احمدی‌نژاد لو رفت!  (۲۸ نظر)

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر کشاورزی:واکنش من در مجلس مثل زیدان در جام جهانی بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات