شنبه جلسه هیئت رئیسه فدراسیون برگزار می شود

شنبه جلسه هیئت رئیسه فدراسیون برگزار می شودبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، پس از اینکه مهدی تاج به ریاست فدراسیون فوتبال منصوب وهیئت رئیسه فدراسیون تشکیل شد ، نشست هیئت رئیسه روز شنبه برگزار می شود.عبدالکاظم طالقانی ، رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان وعضوء هیئت رئیسه فدراسیون معتقدبود قرار بر این شد که در ماه مبارک رمضان نشست بعداز ظهر برگزار شود ، چراکه ما پس از اذان ظهر از اهواز به سمت تهران حرکت کنیم . برای اینکه روزه باطل نشود پس از اذان حرکت کرده و در نشست حضور یابیم. 
فریدون اصفهانیان با توجه به اعتراض طالقانی عضوء هیئت رئیسه در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: قرار است شنبه نشست هیئت رئیسه با حضور تمامی اعضاء تشکیل شود. و در باره مسائل لیگ و فوتبال صحبت کنند. 
وی بیان کرد: ما این نشست را عصر برگزار می کنیم تا مشکلی برای حضور اعضاء بوجود نیاید.
انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شنبه جلسه هیئت رئیسه فدراسیون برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات