نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: مشکل امروز تفکر سکولار یک عده مسلمان است

آیت الله سید احمد علم الهدی روز سه شنبه در دومین جلسه تفسیر قرآن ویژه ماه مبارک رمضان در مهدیه مشهد افزود: این عده نسبت به برخورد دنیای امروز با اسلام و این مساله که دشمن اراده دارد تا ریشه دین را بخشکاند بی تفاوت هستند.
وی به کارکرد اجتماعی سوره ممتحنه در جامعه اسلامی اشاره و بیان کرد: هرگاه مسلمانان فقط وجهه فردی اسلام را دنبال کردند و تکالیف جمعی را کنار نهادند سقوط کردند.
امام جمعه مشهد ادامه داد: عده دیگری نیز در جهت مطامع سیاسی احزاب و جریانهای خود در این فکر هستند که با دشمن سازش کنند.
وی گفت: این جریان با همین نظریه که در حوزه تعامل بین المللی می توان مانند دیگر کشورها عمل نمود و در زمینه های سیاسی و اقتصادی و غیر آن رشد داشت، تکالیف دینی را نادیده می گیرند.
آیت الله علم الهدی افزود: این عده برای ولایت یک خاصیت اسطوره ای قائل هستند و در زمان حال و در عرصه سیاسی رهبری و ولایت را قبول ندارند.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: آنان ولایت امام زمان(عج) را نیز قبول ندارند زیرا پذیرش ولایت مطابق با بینش سیاسی آنها نیست.

*دشمن قصد نابودی احساسات دینی جوانان را دارد
وی همچنین گفت: جوانان قدرت دفاعی جامعه اسلامی هستند و تا زمانی که اعتقادات دینی آنان پابرجاست از دین خود محافظت می کنند.
آیت الله علم الهدی افزود: دشمن که امروز عاجز شده و مقابله نظامی را به مصلحت نمی بیند سعی دارد برای از بین بردن پایگاه دفاعی دین، جوانان را از دین دور کند.
وی بی حجابی را تنها حربه دشمن جهت نیل به هدف خود توصیف و بیان کرد: زن و دختر ولنگار ابزاری در راستای اهداف دشمن هستند که به از بین رفتن دین جوانان منجر می شود.
امام جمعه مشهد ادامه داد: جوانی که دلبسته چنین زنانی شود دیگر نمی تواند دلبسته دین باشد و مسئولان باید مراقب این توطئه دشمن باشند.
7500/1858

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی: مشکل امروز تفکر سکولار یک عده مسلمان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات