فرماندار عنبرآباد: بسیاری از انحرافات ناشی از نبود برنامه ریزی اوقات فراغت است

به گزارش ایرنا محمد حجتی پور روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه اوقات فراغت بخش مهمی از زندگی انسان ها را تشکیل می‌دهد افزود: اگر افراد برنامه‌ای مشخص برای گذراندن مفید اوقات فراغت نداشته باشند این بی‌برنامگی سایر جنبه‌های زندگی را بطور چشمگیری تحت تأثیر قرار می‌دهد و فساد‌انگیز می شود.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد دغدغه و حساسیت در والدین از شرایط موفقیت در اجرای طرح اوقات فراغت است لذا خانواده ها به این مساله توجه ویژه ای داشته باشند.
وی با بیان اینکه برای اوقات فراغت دانش آموزان باید برنامه‌ریزی صحیح و اصولی انجام گیرد تصریح کرد: با این برنامه ریزی، نیروها و هیجانات اضافی جوانان به فعالیت‌های مثبت هدایت شده و در غیر این صورت برای آنها پیامدهای منفی در پی دارد.
فرماندار عنبرآباد گفت: همه افراد جامعه اعم از والدین، مسئولان، نخبگان و صاحبنظران در این زمینه فعالیت کنند چرا که پیشگیری مهمتر از درمان است و هزینه پیشگیری از درمان به مراتب سنگین‌تر است.
وی با اشاره به ضرورت ایجاد مکان هایی در راستای برگزاری کلاس های قرآنی، فرهنگی، هنری و ورزشی اظهار کرد: این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه خانواده ها هم پای کار آمده و با حساسیت با دستگاه های متولی همکاری کنند.
حجتی پور تصریح کرد: ادارات آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، نیروی مقاومت بسیج، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد و اسلامی متولی امر فرهنگ هستند لذا باید نسبت به تقسیم کار و ایجاد ارتباط دوسویه در زمینه برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان اقدام کنند.
مرکز شهرستان عنبرآباد در فاصله 260 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
7450/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار عنبرآباد: بسیاری از انحرافات ناشی از نبود برنامه ریزی اوقات فراغت است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات