برنامه درسی رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث بازنگری شد

   برنامه درسی رشته تجمیعی علوم a href='http://zekr.tebyan.net'قرآن/a و حدیث بازنگری شد

تبیان به نقل از گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، دكترخوش‌منش با اعلام این خبر گفت: این جلسه بر مبنای تصمیم سومین نشست مدیران گروه‎های علوم قرآن و حدیث كشور و با هدف بررسی نهایی برنامه درسی تدوین‌شده برگزار شد و هشت نفر از استادان منتخب رشته علوم قرآن و حدیث در آن شركت داشتند.
رئیس کمیته تحول در مطالعات قرآن و حدیث درادامه اضافه كرد: پیش از برگزاری این كارویژه طی مكاتبه‌ای از كلیه‌ گروه‌های علوم قرآن و حدیث كشور درخواست شد، تا كلیه نظرات و دیدگاه های خود را در مورد محتوای برنامه درسی جدید و نحوه اجرای آن به دبیرخانه كمیته ارسال كنند.
دكترخوش‌منش ادامه داد: در مجموع 22 نامه از جانب گروه‌ها و استادان به دبیرخانه كمیته واصل شد كه از آن میان 305 نظر بدون احتساب موارد تكراری استخراج و طبقه‌بندی شد و در كارویژه مورد بحث و بررسی قرارگرفت و در پایان نظراتی كه در مورد آن اتفاق نظر نسبی وجود داشت، در برنامه درسی اعمال شد.
رئیس کمیته تحول درمطالعات قرآن و حدیث درمورد اجرای بسته های اختیاری رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث از كلیه مدیران گروه‌های علوم قرآن و حدیث كشور درخواست كرد که با بررسی امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه و کمّ و کیف استادان موجود، ضمن ارسال مستندات لازم به رایانامه مرکز به آدرس Quran@msrt.ir  آمادگی خود برای اجرای بسته‌های اختیاری متناسب اعلام دارند.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه درسی رشته تجمیعی علوم قرآن و حدیث بازنگری شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات