یادمان شهدای گمنام کنگاور ساماندهی می شود

به گزارش ایرنا، شریف خسروی روز چهارشنبه در اولین نشست هیات امنا یادمان شهدای گمنام کنگاور اظهار داشت: زیباسازی و ساماندهی یادمان های شهدای گمنام شهرستان در سال جاری در دستور کار این هیات قرار دارد.
وی با بیان اینکه ساماندهی باید بگونه ای باشد که مسیر دسترسی برای مردم و افراد مسن و ایجاد سرویس های بهداشتی، آبرسانی آب شرب و برگزاری نمایشگاه با موضوعات فرهنگی و سیره شهدا و همچنین اجرای برنامه های دینی – مذهبی در جوار در آن دیده شود.
خسروی افزود: انتظار می رود شهرداری های کنگاور و گودین با فراهم کردن حداقل امکانات و کاشت نهال در باره یادمان ها، شرایط را برای برگزاری آیین های مذهبی فراهم کنند.
فرماندار کنگاور ضمن تاکید بر برگزاری جلسات منظم ماهیانه، افزود: اعضای هیات امنا در جهت ارتقا سطح کیفی جلسات پیشنهادهای عملی ارایه کنند.
شهردار کنگاور نیز در این جلسه گفت: تمام توان خود را با نیات خالصانه برای بسترسازی و فراهم کردن شرایط بهتر در یادمان شهدای گمنام به کار خواهیم گرفت.
اردشیر مولایی عنوان کرد: در صورت تامین اعتبار در سال جاری، برنامه هایی برای سال 95 در دستور کار قرار دارد که اصلاح مسیر ورودی یادمان شهدای گمنام کنگاور، توسعه و ساماندهی مسیر اصلی، کاشت گل های تزئینی و ایجاد مبلمان های فضایی اشاره کرد.
شهردار گودین نیز در این جلسه گفت: با پیگیری هایی که با بنیاد حفظ آثار استان کرمانشاه صورت گرفت مقرر شد مبلغ یک میلیارد ریال در قالب کمیته برنامه ریزی برای ساماندهی یادمان شهدای این شهر اختصاص یابد.
قاسم مومنی افزود: جانمایی فضاهایی که قرار است در پیرامون یادمان شهدای گودین احداث شود انجام شده و همچنین تعداد 100 اصله نهال نیز کاشته شده که بطور مستمر آبیاری و حفاظت می شوند.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 85 هزار نفر در شرق کرمانشاه قرار دارد که میزبان پنج شهید گمنام در کنگاور و دو شهید گمنام در گودین است.
7447/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یادمان شهدای گمنام کنگاور ساماندهی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات