کوبا و اتحادیه اروپا در مورد ابعاد “قانون اساسی ، حقوقی و اداری” آزادی تجمع بحث و گفت و گو کردند

به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری اروپاپرس ، سرویس اقدام خارجی‌ اتحادیه اروپا امروز (چهارشنبه ) در بیانیه ای اعلام کرد که هر دو طرف ، روز سه شنبه به وقت محلی در هاوانا پایتخت کوبا دومین دور گفت و گوها در مورد حقوق بشر را برگزار نمودند .
در این رابطه ، «استاوروس لامبریندیس» نماینده ویژه اتحادیه اروپا برای حقوق بشر ، رهبری هیأت اروپایی را بر عهده داشت در حالی‌ که «پدرو نونیئز» مدیر کل برای امور چند جانبه و قانون بین المللی وزارت خارجه رهبر هیأت کوبایی بود.
به گفته سرویس اقدام خارجی‌ اتحادیه اروپا ، دو طرف همچنین به بررسی مسائلی‌ نظیر برابری جنسیتی ، نژادپرستی و بیگانه ستیزی و رفتار با گروه های آسیب پذیر نظیر مهاجران ، پناهندگان و پناهجویان پرداختند .
هرچند که هنوز مشخص نشده که تاریخ جلسه بعدی در چه زمانی‌ خواهد بود ، اتحادیه اروپا و کوبا توافق کردند که قبل از جلسه بعدی به بررسی امکان برقراری تماس ها در سطح فنی در مورد مسائلی‌ که مورد بحث قرار گرفتند ، بپردازند.
این نشست خاص در مورد حقوق بشر با کوبا، شامل حساس ترین جنبه های مرتبط با حقوق های اساسی‌ می‌ باشد که خارج از گفت و گوها برای عقد یک توافق گفت و گوی سیاسی و همکاری مانده بودند .
اتحادیه اروپا و هاوانا در ماه مارس سال جاری به توافقی دست یافتند تا که به عادی سازی روابط خود بپردازند .
اروپام *5*491**1856
http://www.notimerica.com/politica/noticia-ue-ue-cuba-discuten-aspectos-constitucionales-legales-administrativos-libertad-reunion-20160608124743.html

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کوبا و اتحادیه اروپا در مورد ابعاد “قانون اساسی ، حقوقی و اداری” آزادی تجمع بحث و گفت و گو کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات