برگزاری نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان برای خرید امتیاز باشگاه نفت‌ تهران

لوگوی باشگاه ملوان انزلی همزمان با حضور نمایندگان باشگاه ملوان در جلسه توجیهی مزایده نفت تهران، هیئت مدیره این باشگاه در تهران تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان، اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی غروب چهارشنبه و بعد از حضور نمایندگان این باشگاه در جلسه توجیهی مزایده نفت تشکیل جلسه دادند. جلسه با حضور اکثر اعضا و به ریاست دنیامالی اغاز شد و موضوعات متعددی از جمله خرید امتیاز نفت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که البته این آیتم بیشترین زمان جلسه را به خود اختصاص داد.

اعضای هیئت مدیره باشگاه ملوان تصمیم گرفتند نمایندگان رسمی باشگاه با توان و پشتیبانی کامل هیئت مدیره در مزایده خرید نفت حضور پیدا کرده و مدیران باشگاه نیز تا حد امکان از انتشار اخبار غیر رسمی و تنش‌زا جلوگیری کنند تا به نوعی با احساسات هواداران بازی نشود. در بخشی از این جلسه رضاییان (مدیرعامل باشگاه) گزارشی از هفته‌های پایانی لیگ برتر و البته آسیب شناسی سقوط به هیئت مدیره ارائه کرد. در ادامه اعضای هیئت مدیره به تغییرات ساختاری و تشکیلاتی مورد بحث در جلسه فوق و همچنین پروژه جوانسازی تیم برای فصل آینده بدون توجه به موضوع خرید امتیاز اشاره و مدیرعامل باشگاه را به تقویت هرچه بیشتر تیم های پایه‌ای (همچون فصل گذشته) با محوریت پرورش هدفمند استعدادهای فوتبالی موجود در انزلی موظف کرد.

همچنین صحبت‌هایی در مورد سرمربی و اعضای تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه نیز انجام شد و هیئت مدیره از تلاش کادرفنی تیم فوتبال بزرگسالان در فصل گذشته به خصوص هفت هفته پایانی تقدیر و تشکر کرد و مقرر شد در جلسه هفته آینده هیئت مدیره (که زمانش متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد) درباره کادرفنی به بحث و تبادل نظر بیشتر بپردازد.

همچنین در این جلسه به بررسی پیشنهادهای موجود جهت تصدی گری پست معاونت فرهنگی مورد نظر هیئت مدیره انجام و مقرر شد بعد از مذاکره با گزینه‌های موجود، نام معاون فرهنگی جدید از طریق مدیرعامل باشگاه اعلام شود.

با توجه به اینکه بیشترین زمان جلسه به بحث و تبادل نظر در مورد آسیب شناسی سقوط، تغییرات ساختاری و حضور در مزایده نفت اختصاص یافت، اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتند هفته آینده نیز جلسه دیگری داشته باشند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان برای خرید امتیاز باشگاه نفت‌ تهران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات