آبفا و شرکت برق سیاستهای خود برای کاهش تلفات مصرف برق را مشخص کنند

نشست خبری استاندار تهران در ستاد انتخابات کشور استاندار تهران با بیان اینکه آبفا و شرکت برق سیاستهای خود برای کاهش میزان تلفات مصرف برق را مشخص کنند، گفت: فرهنگ‌سازی در صدا و سیما می‌تواند الگوی مصرف صحیح انرژی را ارائه کند تا شاهد تحقق شاخص مهمی در اقتصاد مقاومتی باشیم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از استانداری تهران؛ سید حسین هاشمی روز چهارشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی استان که به منظور برنامه‌ریزی دستگاهها برای ارائه طرحهای اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل شد، گفت: کمیته نظارتی اجرای اقتصاد مقاومتی در استان تهران کار خود را در بررسی طرحهای دستگاهها آغاز کرده است و از دستگاههایی که به سرعت طرحهای خود را ارایه می‌دهند تشکر می‌کنیم.

وی مدیریت انرژی برق و مصرف آب را از جمله شاخصهای مهم تحقق اقتصاد مقاومتی در استان تهران برشمرد و تصریح کرد: وزارت نیرو با همکاری شرکت برق و آبفای استان و شهر تهران نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی دارند.

استاندار تهران افزود: دستگاههایی همچون آبفا و شرکت برق لازم است سیاستهای خود را برای کاهش میزان تلفات مصرف مشخص کنند.

هاشمی با بیان اینکه تا امروز برنامه‌های خوبی از سوی دستگاهها در بخش اقتصاد مقاومتی ارائه شده است، تصریح کرد: تا پایان سال حدود دو درصد از میزان تلفات انرژی در استان تهران و نیم درصد در شهر تهران کاهش می‌یابد.

وی نقش رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما را در کنترل و مدیریت مصرف انرژی مهم دانست و عنوان کرد: فرهنگ‌‌سازی در صدا و سیما می‌تواند الگوی مصرف صحیح انرژی را ارایه کند تا شاهد تحقق شاخص مهمی در اقتصاد مقاومتی باشیم؛ ایجاد زمینه تشویق برای شهروندانی که در مصرف انرژی مدیریت دارند مهم و در دستور کار است.

استاندار تهران تصریح کرد: کمیته نظارت ویژه‌ای متشکل از  دو نماینده از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دو نفر از معاونان استانداری و رییس سازمان اقتصاد و دارایی تهران برای بررسی طرحهای اقتصاد مقاومتی دستگاههای استان تشکیل شده است.

در نشست امروز اقتصاد  مقاومتی در استانداری تهران، مدیران شرکت برق، آبفا و آبفای روستایی به ارائه گزارش و طرحهایی در مورد نحوه مدیریت انرژی و کاهش مصرف در استان پرداختند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آبفا و شرکت برق سیاستهای خود برای کاهش تلفات مصرف برق را مشخص کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات