تخصیص اعتبارات استانی به بوشهر رشد 35 درصدی را تجربه کرد

به گزارش ایرنا، رضا عوض‌پور روز چهارشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر افزود: در سال گذشته از 500 هزار میلیارد ریال اعتبارات عمرانی 70هزار میلیارد ریال آن اعتبارات استانی بود و مابقی اعتبارات نیز در ردیف‌های متفرقه ملی در اختیار وزارتخانه‌های مختلف قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های مهم دستگاه‌های اجرایی استفاده از ظرفیت‌های قانون بودجه فرآروی استان‌ها است بیان کرد: حجم عمده‌ای از منابع بودجه عمرانی در ردیف‌های متمرکز ملی است که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید از این فرصت برای توسعه و پیشرفت طرح‌های مرتبط با حوزه خود استفاده کنند.
عوض پور با بیان اینکه 14 درصد اعتبارات عمرانی، اعتبارات استانی است عنوان کرد: یکی از شاخص‌های ارزیابی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر عملکرد این دستگاه‌ها در استفاده از اعتبارات ردیف‌های ملی است.
وی بیان داشت: در مجموع دستگاه اجرایی استان بوشهر با تلاشی که داشتند در جذب اعتبارات عملکرد قابل قبولی را تجربه کردند که امید است این سیر افزایشی در سال جدید نیز نمود پیدا کند.
عوض پور در ادامه با اشاره به تدوین سند اقتصاد مقاومتی گفت: در این حوزه مدیران دستگاه های اجرایی باید با وزارتخانه های مرتبط با خود در موضوع سهم استان بوشهر به یک نتیجه مشخص دست پیدا کنند.
وی در ارتباط با برنامه ششم توسعه نیز گفت: دراین زمینه نیاز است دستگاه های اجرایی همکاری لازم با سازمان مدیریت و برنامه ریزی داشته و یاری دهنده این سازمان برای کمک به تصویب برنامه ششم توسعه باشند.
7212/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخصیص اعتبارات استانی به بوشهر رشد 35 درصدی را تجربه کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات