توضیح یک شرکت خودروسازی در مورد یک خبر

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شرکت خودروسازی "ک" بعد از انتشار خبر شب گذشته با عنوان فروش ویژه خودرویی که وجود ندارد برای این خبر توضیحاتی ارسال کرد.

متن جوابیه بدین شرح است:
عطف، خبر درج شده در گروه اقتصاد مورخ 18/5/1395 در خصوص شرکت خودروسازی "ک"، جوابیه این شرکت به شرح ذیل جهت درج در آن سایت و به همان شکل و سیاق وفق قانون مطبوعات ارسال می گردد:

این شرکت خودروسازی نماینده انحصاری تولید و فروش محصولات شرکت خودروسازی BYD، در حال آماده سازی خط تولید خودرویs6 است که بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بزودی شاهد افتتاح خط تولید پیشرفته آن خواهیم بود.

پیش فروش خودروی S6 وفق آیین نامه های سازمان محترم حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام شده است و قطعا این شرکت متعهد به تمامی تعهدات و پاسخگو به مراجع ذیصلاح در این خصوص می باشد ضمنا همانگونه هم که در خبر امروز سایت درج گردید حداکثر زمان تحویل پیش فروش قطعی خودرو طبق آیین نامه جدید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، 9 ماه می باشد.

[ منبع این خبر سایت خودروبانک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح یک شرکت خودروسازی در مورد یک خبر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات