نمایش اختراعات دانش آموزان لرستانی در هفته فرهنگی استان در تهران

به گزارش خبرنگار مهر، گودرز کریمی فر ظهر چهارشنبه جلسه برنامه ریزی هفته فرهنگی لرستان در محل دفتر استاندار لرستان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش لرستان عضو کمیته علمی و فناوری برنامه هفته فرهنگی لرستان است، اظهار داشت: آموزش و پرورش در حوزه کارآفرینی ظرفیت های خوبی داشته که می توان از این ظرفیت ها در برنامه هفته فرهنگی لرستان استفاده کرد.

وی افزود: آموزش و پرورش می تواند اقداماتی که هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش استان انجام می دهند را در قالب غرفه ای در نمایشگاه ذیل هفته فرهنگی لرستان با رویکرد ابداعات و اختراعات به نمایش درآورد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه دانش آموزان لرستانی در جشنواره های جابر و خوارزمی حائز رتبه برتر کشوری شده اند، بیان داشت: می توان در برنامه هفته فرهنگی لرستان نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزی، جابر، جوان و نوجوان خوارزمی برپا کرد.

کریمی فر با اشاره به اینکه آموزش و پرورش لرستان در بحث چاپ دلنوشته های دانش آموزان به عنوان خادم برتر کشوری معرفی شده است، افزود: آموزش و پرورش لرستان این آمادگی را دارد که دستاوردهای فرهنگی و هنری خود را به صورت مستند و در قالب یک یا چند غرفه به نمایش بگذارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایش اختراعات دانش آموزان لرستانی در هفته فرهنگی استان در تهران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات