نیروی تخصصی بیمارستان جاسک تامین می‌شود/ تامین نیروی تخصصی در مناطق دوردست اولویت دانشگاه پزشکی هرمزگان

بهداشت و درمان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در تلاشیم تا نیروهای تخصصی مورد نیاز بهداشت و درمان جاسک را با برنامه‌ریزی مناسب حداقل در افق کوتاه مدت به صورت گردشی تامین کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سیدحسین داودی ظهر امروز در نشست با کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک اظهارداشت: در تلاشیم تا در راستای افزایش انگیزه کارکنان به ویژه در مناطق محروم از تمامی ابزارها و روش‌های مدیریتی استفاده کنیم.

وی همچنین بر ضرورت اصلاح ساختارهای موجود و متناسب سازی آن با اهداف و ماموریت‌های اصلی در راستای پاسخگویی به نیازهای اساسی سلامت مردم تاکیدکرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تشریح اولویت‌های این دانشگاه در سال جاری، تقویت و تامین نیروی تخصصی موردنیاز در مراکز بهداشتی درمانی در جهت خدمت رسانی به نقاط دور دست و  کمتر برخوردار و همچنین توجه به نیروی انسانی را از اهم این اولویت‌ها عنوان‌کرد.

داودی با تاکید بر اینکه توسعه منطقه بدون توجه به سلامت مردم غیرممکن است گفت: ارتقاء شاخص‌های سلامت در حوزه بهداشت و درمان شهرستان جاسک نیازمند همت بیش از پیش کارکنان و کارشناسان این مجموعه است.

وی در ادامه تصریح‌کرد: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در تلاش است تا نیروهای تخصصی مورد نیاز شهرستان جاسک را با برنامه‌ریزی مناسب حداقل در افق کوتاه مدت به صورت گردشی تامین کند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، رمز ارتقای شاخص‌ها را اهمیت بخشیدن به بخش بهداشت عنوان‌ و جلب حمایت مسئولان اداری و  سیاسی و همچنین معتمدین شهرستان جاسک برای تقویت عملیات بهداشتی را امری بسیار ضروری تلقی‌کرد.

داودی در بخش پایانی سخنان خود  تاکیدکرد: تحقق اهداف کلان نظام سلامت نیازمند حمایت سازمان‌هایی همچون فرمانداری، قوه قضائیه آب و فاضلاب روستایی، آموزش و پرورش و ... است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیروی تخصصی بیمارستان جاسک تامین می‌شود/ تامین نیروی تخصصی در مناطق دوردست اولویت دانشگاه پزشکی هرمزگان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات