پیشرفت کشور با وحدت بین مردم و دولت امکان پذیر است

رحیم زارع درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت حفظ وحدت بین ملت و دولت افزود: این جمله معظم له یک جمله کلیدی بود چرا که اگر وحدت نباشد هم افزایی نیست.
وی ادامه داد: جامعه ای می خواهد پیشرفت، ترقی و تعالی کند با وحدت می تواند به این پیشرفت دست یابد.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: اگر وحدت بین مردم و دولت نباشد از توانمند سازی خبری نیست و بخش خصوصی بوجود نمی آید.

زارع تاکید کرد: رمز موفقیت جامعه ای که می خواهد رشد ، ترقی و تعالی داشته باشد وحدت است که این وحدت باید بین جناح ها و گروه های مختلف جامعه وجود داشته باشد.

وی یادآور شد: اینکه رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت ارتحال امام راحل خطاب به مردم فرمودند بگذارید من بگویم، بعد شما اظهارنظر کنید به خاطر این است که دولت در اجرای امور تقویت شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) افزودند: هرکسی در مقاطع مختلف ممکن است از دولتی خوشش بیاید یا نیاید که البته ایرادی ندارد اما اتحاد ملت و دولت، نباید در هیچ حالتی بر هم بخورد.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: البته انتقاد و مطالبه از دولت بی اشکال است و با وحدت منافاتی ندارد اما همانگونه که در زمان همه دولتها این توصیه را بیان کرده ام، باید مراقب بود نقار و کدورت به وجود نیاید و همه در مقابل تهدیدها و دشمنی ها، هم دوش و هم دل باشند.

ایشان با تأکید بر «وحدت قوای سه گانه» افزودند: وحدت، منافاتی با عمل به وظایف قانونی قوا ندارد اما نباید با احساسات شخصی یا جناحی، همدلی و همراهی قوا را خدشه دار کرد.
به گزارش ایرنا؛ حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند: باید از بیان حرف هایی که «دو جریانی»، «دو قطبی گری» و «تخاصم» به وجود می آورد، خودداری کرد تا دشمن، همه ایران را یکپارچه ببیند.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشرفت کشور با وحدت بین مردم و دولت امکان پذیر است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات