جاسوسی از انگلیسی ها قانونی شد

نمایندگان مجلس انگلیس به پیش نویس قانونی که به دستگاه امنیت و اطلاعات اختیارات گسترده ای برای جمع آوری اطلاعات و جاسوسی از مردم می دهد رای مثبت دادند.

بر اساس این پیش نویس، دستگاه اطلاعاتی انگلیس اختیارات گسترده ای برای جمع آوری اطلاعات و جاسوسی از مردم دارد.

این پیش نویس قانون که ماهها جار و جنجال زیادی ایجاد کرده بود با رای مثبت 444 نماینده در مقابل رای منفی 69 نماینده به تصویب رسید و تصویب این پیش نویس بعد از آن صورت گرفت که حزب کارگر مخالف دولت با تغییرات ایجاد شده از آن حمایت کرد.

حزب کارگر اعلام کرد دولت تغییرات اساسی از جمله حمایت بیشتر از خبرنگاران و متوسل نشدن دستگاههای امنیتی به تجهیزات جاسوسی الکترونیکی علیه عاملان جرم و جنایات کوچک و کسب حکم قضایی قبل از اقدام به جاسوسی علیه هر مظنونی در پیش نویس این قانون قبل از عرضه برای رای گیری ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی کویت از لندن ، از طرف تریزا مای، وزیر کشور انگلیس اعلام کرد: این قانون به دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی اختیارات قانونی لازم را برای باثبات باقی ماندن انگلیس در جهان بی ثبات امروز می دهد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جاسوسی از انگلیسی ها قانونی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات