کمیته رابطین قرآنی کارخانجات برگزار می شود

  a href='http://zekr.tebyan.net'قرآن/a

مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر گفت :اولین جلسه کمیته رابطین قرآنی کارخانجات برگزار می شود. به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، محمد صادق محسنی کبیر مدیر روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر گفت:  سازمان دارالقرآن خانه کارگر در نظر دارد تا با هدف ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی میان عموم مردم و نیز فعال سازی برنامه ها و فعالیت های قرآنی «سازمان ها ها و کارخانجات اولین جلسه کمیته رابطین قرآنی سازمان ها و کارخانجات را با حضور رابطین قرآنی آن مرکز برگزار نماید.   وی گفت: این کمیته قرار است در خصوص اجرای فعالیت های قرآنی و دینی در سطح سازمان ها و کارخانجات، راه اندازی دارالقرآن های کارگری، برگزاری محافل، کلاس ها و مسابقات مختلف قرآنی ویژه کارگران شاغل در این محیط ها شورای قرآنی و فرهنگی سازمان ها و کارخانجات را ایجاد نماید.   وی گفت: متاسفانه جامعه کارگری با جمعیتی بالغ بر ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ نفر بزرگترین و محروم ترین قشر جامعه به حساب می آید و متاسفانه هیچ یک از نهاد های متولی قرآن و عترت مسئولیت این بخش را به عهده نمی گیرد. لذا ما در این مرکز ب آن شدیم تا با تشکیل شورا و کمیته ای ویژه با حضور خود نمایندگان جامعه کارگری که شاغل در آن مراکز هستند، با تشکیل جلسات و گردهمایی های منظم و هماهنگ، این خلا بزرگ را جبران نمایند.   محسنی افزود: اولین دستور جلسه کمیته رابطین قرآنی کارخانجات، در خصوص اجرای طرح ملی شمیم رمضان ویژه سازمان ها و کارخانجات می باشد و قرار است چهارشنبه مورخ ۵ خرداد ساعت ۱۷ در سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن خانه کارگر واقع در تهران، میدان پاستور، خ پاستور، خ اردیبهشت نبش کوچه حقیقت بیان، پ ۳۲ برگزار می گردد.


خبرگزاری مهر این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیته رابطین قرآنی کارخانجات برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات