سارق احشام در ایوان دستگیر شد

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرگرد علی عزیزیان گفت: قرارگاه جهادی پیشگیری و کشف سرقت با شکایت تعدادی از عشایر منطقه مبنی بر سرقت احشام، تشکیل و موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، سرنخ هایی از یک باند سارق احشام به دست آوردند.
سرپرست انتظامی ایوان تاکید کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران مخفیگاه سرکرده این باند در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی و تحت کنترل درآمد که در عملیاتی موفق عامل اصلی این سرقت ها به همراه دیگر همدستش دستگیر شدند.
عزیزیان گفت: متهمان تاکنون به 19 فقره سرقت به تعداد 111 رأس از احشام دامداران اعتراف کرده اند که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل دادسرا و از آن طریق با قرار مناسب روانه زندان شدند.
وی به دامداران توصیه کرد در صورتی که افرادی تحت پوشش چوبدار یا عناوین دیگر به آنها مراجعه کردند، از دادن اطلاعات شخصی نظیر تعداد خانوار، تعداد احشام، محل چرای احشام و غیره خودداری و در صورت مشاهده افراد مشکوک و یا خودروهایی که پلاکشان مخدوش بوده مراتب را سریع با پلیس ازطریق شماره تلفن 110 در میان بگذارند.

* دستگیری 2 سارق حرفه ای در ایلام
فرمانده انتظامی شهرستان از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز و دستگیری 2 سارق حرفه ای خبر داد.
سرهنگ فردین پیری گفت: طرح پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در راستای شناسایی سارقان با استفاده از شگردهای پلیسی در سطح شهرستان ایلام به مرحله ی اجرا در آمد.
وی افزود: در اجرای این طرح 2 سارق حرفه ای دستگیر شدند که بدون مخدوش کردن درب خودرو و منزل با وسایل دست ساز قفل های کتابی و در ماشین و منزل را به راحتی باز می کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه اموال مسروقه کشف شده است، گفت: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
6119/6034/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سارق احشام در ایوان دستگیر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات