فراخوان ثبت نام ازموسسات فرهنگی قرآن و عترت در نمایشگاه قرآن کریم

  a href='http://zekr.tebyan.net'قرآن/a

فراخوان ثبت نام از موسسات فرهنگی قرآن و عترت متقاضی دریافت غرفه دربیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن نمایشگاه قرآن کریم اعلام شد.

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، فراخوان ثبت نام از موسسات فرهنگی قرآن و عترت متقاضی دریافت غرفه دربیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن نمایشگاه قرآن کریم اعلام شد.

در این فراخوان از موسسات متقاضی جهت شرکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دعوت شده است تا نسبت به ثبت درخواست خود در سایت نمایشگاه به نشانیww.expoquran.ir تا تاریخ ٩٥/٣/٦ اقدام نمایند.

 شرایط واگذاری غرفه

١- موسسه دارای پروانه فعالیت معتبر باشد.

تبصره: تأیید فعالیت موسسه از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها خواهد بود.

٢-  موسسه در یکی از حوزه های مشاوره، پژوهش، تدبر، آموزش، نشر الکترونیک و مکتوب دارای سابقه موثر حداقل ٢ سال باشد.

تبصره: موسساتی که در حیطه «اقتصاد مقاومتی- اقدام و عمل» و همچنین  « تدبر و فهم قرآن»  طرح عملیاتی قابل اجرا در نمایشگاه را داشته باشند در اولویت قرار دارند.

تبصره: موسساتی که در سنوات قبل سابقه حضور در نمایشگاه را دارند در اولویت قرار دارند(به شرط تأیید عملکرد آنان).

نحوه ثبت نام:

مدیر مسئول موسسات دارای شرایط فوق الذکر با مراجعه به صفحه فرم ثبت نام حداکثر تا تاریخ ١٣٩٥/٣/٦ طرح های توجیهی خود را در سامانه اینترنتی نمایشگاه  بارگذاری می نمایند. پس از بررسی طرح ها توسط کمیته موسسات قرآنی مستقر در اداره کل آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت، از موسسات برگزیده جهت انجام تشریفات دریافت غرفه از هفته آینده دعوت  به عمل خواهد آمد


خبرگزاری مهر این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان ثبت نام ازموسسات فرهنگی قرآن و عترت در نمایشگاه قرآن کریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات