واحدهای تولیدی خلخال جان می گیرند

به گزارش ایرنا ، علی نظری شیخ احمد روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل خلخال افزود: برخی از واحدهای صنعتی بزرگ این شهرستان از جمله کارخانه نئوپان با مشکل کشوری رکود و مشکل بازار فروش مواجه هستند و تلاش می شود با حمایت های دولتی از جمله تقسیط بدهی انرژی مشکل مالی این واحدها برطرف و از رکود چرخه تولید در این واحدها جلوگیری شود.
او اظهار کرد: کارخانه نئوپان خلخال بیش از 350 میلیارد ریال ورق نئوپان تولید کرده ولی به علت رکود اقتصادی موجود در کشور برای تولیدات خود بازار فروش نداشته و از پرداخت بدهی سه میلیارد ریالی خود به شرکت های گاز و برق عاجز است.
فرماندار خلخال با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی شهرستان از واحدهای تولیدی منطقه گفت: در شرایط فعلی و در سال اقتصاد مقاومتی سنگ اندازی مسوولان در مقابل سرمایه گذاران بخش خصوصی و یا واحدهای صنعتی و تولیدی فعال خلخال به بهانه های مختلف پذیرفته نیست.
در این جلسه مشکلات فراروی واحدهای تولیدی خلخال با حضور صاحبان واحدها بررسی و در زمینه ارائه تسهیلات ویژه برای رفع مشکل مالی واحدهای صنعتی تصمیم لازم اتخاذ شد.
خلخال با 95 هزار نفر جمعیت در 105 کیلومتری جنوب اردبیل قرار دارد.
7119/6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واحدهای تولیدی خلخال جان می گیرند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات