معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان معرفی شد

به گزارش خبرنگار مهر، علی رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان بعد از ظهر چهارشنبه در این مراسم عنوان کرد: طبق فرمایش امام راحل سلاح تبلیغ از شمشیر برنده تر است و امام خمینی می فرمود زمانی که کاری را انجام می دهید به مردم بگویید که این امر نقش مهم روابط عمومی ها را نشان می دهد.

وی ادامه داد: روابط عمومی پیشانی هر سازمان است و یک روابط عمومی قوی می تواند چهره ای مناسب از هر سازمان را ارائه دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان افزود: انتقاد کار اصحاب رسانه است و کسی از انتقاد ناراحت نمی شود اما همراه با انتقاد باید راه حل هم ارائه شود نه همچون تخریب هایی که این روزها علیه دولت و مسئولان استان در فضای مجازی زیاد شده است.

رئوفی تغییر و جا به جایی مدیریت روابط عمومی استانداری را امری طبیعی دانست و گفت: آقای پاکزاد در مسئولیت روابط عمومی استانداری هرمزگان حرفه ای کار کرد و امیدوارم خانم بایگان نیز همین گونه حرفه ای کار کند.

روابط عمومی مغز متفکر هر سازمان و نهاد است

منصور یساسی منفرد مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بين الملل استانداری هرمزگان نیز در این نشست، بیان داشت: با توجه به اینکه در عصر ارتباطات قرار داریم تجلی این دهکده جهانی را می توانیم در روابط عمومی ها ببینیم و روابط عمومی پلی است که می تواند بین جامعه و یک سازمان ارتباط خوبی برقرار کند.

وی افزود: روابط عمومی مغز متفکر هر سازمان و نهاد است و یک مدیر روابط عمومی با روابط بسیار گسترده در جامعه مسائلی را می تواند ببیند و منتقل کننده و برطرف کننده مشکلات باشد.

یساسی منفرد با بیان اینکه در قرآن کریم بر انتقال آگاهی صحیح و ارتباط با یکدیگر تاکید شده است، اظهار داشت: روابط عمومی می تواند حلقه وصل بین مردم و مدیران اجرایی باشد و ما تلاش می کنیم این ارتباط را مستحکم تر کنیم و به طور شبانه روزی تمامی وظایف خود را در حوزه روابط عمومی انجام خواهیم داد تا بتوانیم کارها و اقدامات خوب دولت تدبیر و امید را به مردم منتقل کنیم.

مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بين الملل استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بررسی های بسیاری برای انتخاب فرد شایسته مدیریت روابط عمومی انجام دادیم که بهترین و مناسب ترین گزینه خانم بایگان بود و امیدواریم در قالب چارت جدید بهتر به کارها ادامه دهیم.

تلاش می کنیم هماهنگی بیشتری بین مدیریت استان و خواست مردم برقرار کنیم

لیلا بایگان معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان نیز در این نشست، عنوان کرد: در روابط عمومی استانداری هرمزگان تلاش می کنیم هماهنگی بیشتری بین مدیریت استان و خواست مردم برقرار کنیم که در این میان به همکاری رسانه ها نیاز داریم.

وی ادامه داد: جایگاه روابط عمومی ها از دغدغه های بسیار مهم فعالان این حوزه است که امیدواریم ادغام روابط عمومی با حوزه استاندار به ارتقا و تقویت جایگاه روابط عمومی بینجامد و از پتانسیل های حوزه استاندار برای کمک به این بخش استفاده کنیم.

بایگان تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید فضا و فرصت برای فعالیت مناسب روابط عمومی ها به دست آمده است و امیدوارم همه از این فضا بهره مناسب را ببریم.

توانستیم جایگاه روابط عمومی ها در هرمزگان را ارتقا دهیم

در بخش دیگری از این مراسم مسعود پاکزاد مدیرکل سابق روابط عمومی امور بين الملل استانداری هرمزگان عنوان کرد: امروز روابط عمومی به عنوان یک عنصر اصلی و اساسی در هر مجموعه است و خوشبختانه توانستیم جایگاه روابط عمومی ها در هرمزگان را ارتقا دهیم.

وی ادامه داد: در هرمزگان نیروهای توانمندی در حوزه روابط عمومی داریم که به عنوان ویترین اداره و نهاد و سازمان خود کار می کنند و خوشحالم امروز روابط عمومی ها جایگاه خود را در استان پیدا کرده اند.

پاکزاد گفت: تلاش کردیم مشکلات این حوزه را ساماندهی کنیم و حضور روابط عمومی استانداری در جایگاه شورای معاونین استانداری به معنای جایگاه ارزشمند این حوزه و اعتقاد شخص دکتر جادری استاندار هرمزگان به جایگاه روابط عمومی بوده است.

در پایان این مراسم لیلا بایگان به عنوان معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان معرفی و از زحمات مسعود پاکزاد مدیرکل سابق روابط عمومی امور بين الملل استانداری هرمزگان که به عنوان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان منصوب شده است، قدردانی شد.

منصور یساسی منفرد نیز که مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان بود از این پس مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بين الملل استانداری هرمزگان خواهد بود.

براساس چارت جدید ابلاغی به استانداری های کشور، اداره کل روابط عمومی با اداره کل حوزه استاندار ادغام شده و معاونت روابط عمومی در زیرمجموعه آن تشکیل شده است و علاوه بر این دو معاونت بین الملل و امور اجرایی نیز در زیرمجموعه این اداره کل فعالیت خواهند داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون روابط عمومی اداره کل حوزه استاندار هرمزگان معرفی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات