كنايه هاي دو پرسپوليسي بعد از قرارداد جلال حسيني

دو بازيكن مازاد پرسپوليس پس از قرارداد حسيني با اين تيم پست هاي كنايه آميزي منتشر كردند. به گزارش نامه نيوز،‌ سيد جلال حسيني بازيكن ملي پوش امروز به پرسپوليس پيوست. دقايقي بعد از عقد قرارداد يكساله وي، مهرداد كفشگري و محسن بنگر در شبكه هاي اجتماعي واكنش نشان دادند.
كفشگري كه بايد دنبال تيمي جديد باشد نوشت: «عشق و با پول خريداري نكنيد، بخاطر پول بياي بخاطر پول هم ميري، با عشق بيا ببين چطور گير مي كني، اون پيراهن ميلياردها مي ارزه»
محسن بنگر هم اين كامنت را منتشر كرد: «داداش با پول میان با پول می‌رن. بعد دوباره با پول میان. نگران نباش تا پول هست و این مدیران هستند با پول در رفت و آمد هستند. بی‌خیال تعصب چیه پول فقط»
جالب اينكه بنگردقايقي بعد با انتشار پستي به حسيني و هواداران بابت حضور در پرسپوليس تبريك گفت و كمي بعد پستش را حذف كرد!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كنايه هاي دو پرسپوليسي بعد از قرارداد جلال حسيني» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات