مدیران دولتی باید از منابع تحت اختیار خود بهینه استفاده کنند

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان ری خطاب به مسئولان و مدیران ادارت گفت: برای عبور از بحران های اقتصادی موجود در کشور باید همه آحاد جامعه بخصوص مدیران از منابع انسانی و مادی تحت اختیار خود استفاده حداکثری بهره ببرند.
وی افزود: مدیران ادارات و سازمان های دولتی باید نماد سازی کنند و الگوی کارکنان خود باشند و هیچ مدیری نباید کارهای ضد فرهنگی انجام دهد.
جمالی پور اظهار داشت: تغییر فرهنگ از تغییر نگرش یکایک افراد جامعه حاصل می شود و تا زمانی که رویکرد، تفکر، نوع حرکت و کار ما اصلاح نشود رفاه اجتماعی و توسعه کشور حاصل نخواهد شد.
وی ادامه داد: دین ما دین کار و تلاش است و تمامی ائمه اطهار(ع) ارزش کار را بالاتر از عبادت نماز برشمرده اند ولی در عمل نسبت کار ما در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار پایین است.
جمالی پور با بیان اینکه برنامه توسعه کشور ما از بسیاری از کشورهای توسعه یافته زودتر استارت خورده است افزود: دلایل این عقب ماندگی باید در داخل کشور و در فرهنگ جامعه جستجو شود.
وی خاطر نشان کرد: توسعه کشور و رفاه اقتصادی مردم در گرو درست رفتار کردن و قانون گرایی همه آحاد جامعه بدست خواهد آمد.
جمالی پور در ادامه افزود: توسعه یک پدیده همگانی است و اگر حتی یک نفر از توسعه خارج شود روی کل برنامه توسعه کشور تاثیر می گذارد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: انتخاب مدیران و روسائی ادارات در دولت یازدهم با وسواس خاصی صورت گرفته است و همه مدیران توانایی مدیریت در شرایط بحران دارند.
جمالی پور خطاب به مسئولان و مدیران ادارت گفت: مقام معظم رهبری سیاست های اقتصاد مقاومتی را در سال 95 ابلاغ کرده است و در این حوزه ریل گذاری های لازم را صورت داده است.
وی عنوان داشت: دولت یازدهم از ابتدای روی کار آمدنش شرایط سخت اقتصادی را داشته و هر چه به جلو پیش رفته شرایط سخت تر و محدود تر شده است.
جمالی پور با اشاره به شرایط عبور از تحریم ها افزود: دولت به دلیل تدبیر و چاره اندیشی که در حوزه بین المللی و سیاست خارجه و فروش نفت داشته دستاوردهای خوبی بدست آورده است.
وی با بیان اینکه درآمد حاصله از محل دریافت یارانه ها کمتر از میزان پراخت یارانه ها به مردم است افزود: دولت به دلیل این کسری در پرداخت یارانه به ادارات مختلف دولتی و صندوق توسعه ملی بدهکار شده است.
نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان ری روز چهارشنبه با حضور جمالی پور فرماندار ویژه ری و مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان ری در فرمانداری شهرستان ری برگزار گردید.
3218 / 6139

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیران دولتی باید از منابع تحت اختیار خود بهینه استفاده کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات