بخشدارریگ: روابط عمومی ها نقش مهمی در تغییر نگرش مردم دارند

به گزارش ایرنا، مسعود شیرافکن روز چهارشنبه در جمع مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان گناوه افزود: روابط عمومی ها باید هم خدمات دستگاههای حوزه کاری خود را به مردم اطلاع رسانی کنند و هم در برابر فضاسازی و جریان هایی که ممکن است علیه دستگاههای خود درست شود با ارایه کارهای خلاقانه نقش آفرینی کنند.
وی اظهارکرد: درحالی که در دنیای دیروز قوی ترین لشکر و سلاح قدرت نظامی بود در برهه کنونی قدرت رسانه و ارتباطات جایگزین آن شده و روابط عمومی ها باید از این فرصت به سادگی عبور نکنند و نهایت استفاده را ببرند.
بخشدار مرکزی گناوه هم گفت: روابط عمومی ها بازوان دستگاههای اجرایی هستند و به عنوان حلقه واسطه فاصله بین مردم و دولت را کاهش داده و تعامل دوسویه برقرار کنند.
حسین امیری افزود: باتوجه به ورود شبکه های مجازی در عصر کنونی، روابط عمومی ها نقش خودرا دراین شبکه ها بخوبی ایفا کنند و با رعایت جوانب امر و هماهنگی با مدیران مربوطه پاسخگوی مخاطبان باشند.
وی از روابط عمومی های دستگاههای اجرایی این شهرستان خواست که تعامل و همکاری رسانه ای مناسبی با خبرگزاری جمهوری اسلامی که دارای جایگاه ویژه ای در بین رسانه های کشور و مخاطبان زیادی دارد، داشته باشند.
مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر گناوه نیز گفت: روابط عمومی ها به عنوان پایگاه اطلاعاتی و ارتباطاتی دستگاههای اجرایی رسالت خطیر و وظایف سنگینی را بر دوش دارند که باید در انجام آن مجدانه بکوشند.
نعمت اله بهروزی افزود: روابط عمومی ها به دلیل جایگاه راهبردی زیربنایی خود می توانند دستگاههای متبوعه خودرا در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهند.
وی بیان کرد: حیات دستگاههای اجرایی مستلزم فعالیت مداوم روابط عمومی ها است و سازمان بدون روابط عمومی پویا ، موفق و اثربخش نخواهد بود.
بهروزی بابیان اینکه برگزاری این نشست باید خروجی و نتیجه بخش باشد، گفت: باوجود تلاش و پیگیری هایی که مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان در تحرک و پویایی روابط عمومی های ادارات انجام داده اما آن انتظاری را که فعالان عرصه خبر از آنان داشته اند برآورده نکرده و باید دلایل آن ریشه یابی و برطرف شود.
وی از روابط عمومی ها و مسئولان اداراتی که با رسانه ها بخصوص خبرگزاری جمهوری اسلامی این شهرستان همکاری و تعامل دارند قدردانی کرد و افزود: ایرنا آماده هرگونه همکاری با روابط عمومی های ادارات شهرستان است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخشدارریگ: روابط عمومی ها نقش مهمی در تغییر نگرش مردم دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات