چهار هزار نفر در کردستان آموزش امر به معروف و نهی از منکر دیدند

محمود الله مرادی روز چهارشنبه در گفت گو با ایرنا افزود: یکی از وظایف اصلی ستاد احیا امر به معروف این است که بتواند به طور واقعی این فریضه مهم را با توجه به دیدگاه قرآنی و شریعت اسلام در جامعه و بین شهروندان پیاده کند.
وی اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در مریوان که یکی از شهر های دینی و با فرهنگ و اصالت اسلامی است، کارنامه قابل قبول و خوبی داشته است.
وی با اشاره به وظایف ستاد احیای امر به معروف در سال 95، گفت: توجه به بخش ساختاری و تعامل عاملین امر به معروف و نهی از منکر با جوانان از برنامه های مهم این ستاد است.
جانشین دبیر ستاد احیا امر به معروف کردستان بیان کرد: برنامه محور کردن و به اجرا درآوردن اهداف برنامه های ستاد از دیگر فعالیت های مهم این ستاد در سال 95 است.
به گفته وی افرادی که برای امر مهم فریضه امر به معروف و نهی از منکر انتخاب می شوند باید منصف و با سعه صدر و توانایی بالا با مردم و جوانان تعامل داشته باشند.
الله مرادی با تاکید بر اینکه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مریوان در سال گذشته یکی از ستادهای موفق در سطح استان بوده است، خاطر نشان کرد: مریوان با توجه به شرایط مرزی بودن و نزدیکی با کشور عراق نیازمند کار و تلاش بیشتر مسئولین اجرایی در بخش امر به معروف و نهی از منکر است.
وی با بیان اینکه در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر به دنبال اقدامات سلبی نیستیم، بیان کرد: ترویج معروفات و جلوگیری از لغزش افرادی که آگاهانه یا ناآگاهانه دست به اقدامی می زنند از وظایف ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر است.
جانشین دبیر ستاد احیا امر به معروف کردستان با بیان اینکه تذکر لسانی به عنوان سلاح برنده در امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: این مهم میسر نمی گردد مگر با بکارگیری افرادی که خود آمر به معروف باشند.
وی یادآور شد: بی تردید فرهنگ نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر در بین شهروندان و رده های سنی جوان در استان کردستان باید در اولویت های برنامه ستاد امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد.
مریوان در 130کیلومتری غر ب سنندج واقع شده است.
7451/6108

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهار هزار نفر در کردستان آموزش امر به معروف و نهی از منکر دیدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات