متولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش (عکس) -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy]

متولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش

متولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش (عکس) -آکامتولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش (عکس) -آکا

آکاایران: متولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش (عکس)

آکاایران: به گزارش ایران ناز پاندایی عظیم الجثه در باغ وحش بلژیک در رویدادی نادر، توله ای به وزن 171 گرم به دنیا آورده است.بر اساس گزارش ها، این نوزاد پاندا در باغ وحش بلژیک در شرایطی به دنیا آمده است که کارشناسان این اتفاق را یک اتفاق نادر و «معجزه آسا» توصیف کرده اند.


 


به گزارش آکاایران: مقامات این باغ وحش که در 30 کیلومتری بروکسل قرار دارد، در گفتگو با این خبرگزاری گفته اند که این توله پاندا بدون کرک و مو و نر است.مادر این نوزاد از طریق لقاح مصنوعی باردار شده بود و به همین دلیل این رخداد یک اتفاق ویژه است.از آنجا که تولد پاندا امری نادر می باشد


 


,[categoriy]

متولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش


 


برخی از سرپرستان این باغ وحش به دلیل غلبه احساسات اشک می ریختند.در بیست سال گذشته این سومین بار در اروپا می باشد که یک پاندا در باغ وحش متولد می شود.کمتر از 2000 پاندا را می توان در طبیعت یافت و هر تولد این حیوان یک معجزه محسوب می شود.اتریش و اسپانیا دو کشور اروپایی دیگری هستند که پیش از این در آنها پاندایی متولد شده است.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «متولد شدن پاندای 170 گرمی در باغ وحش (عکس) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات