تهیه نقشه‌راه مدیریت مصرف انرژی ایران با همکاری ژاپنی‌ها

ایران با همکاری ژاپنیها نقشه راه مدیریت صرفه جویی کشور را تهیه می کند.
به گزارش ایسنا، مجید محمدی حسین آبادی، معاون امور بین الملل موسسه مطالعات بین المللی انرژی ایران با بیان این مطلب اظهار کرد: بزودی و با امضای یک قرارداد میان ایران و ژاپن، چارچوب سیاستگذاری مدیریت صرفه جویی انرژی ایران تهیه می شود.
وی افزود: اکنون تفاهمنامه همکاری با مرکز مطالعات خاورمیانه ژاپن با محوریت انتقال تجارب و فناوریهای حوزه صرفه جویی انرژی امضا شده است و در مرحله قرارداد که پیش نویس آن تهیه شده است، قصد داریم با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت مطالعات وسیعی را در مدت یک سال با همکاری ژاپنیها انجام دهیم.
براساس اعلام وزارت نفت، در پایان این مطالعه چارچوب سیاستگذاری مدیریت صرفه جویی انرژی ایران را رقم خواهیم زد.
معاون امور بین الملل موسسه مطالعات بین المللی انرژی گفت: منابع مالی این اقدام به صورت کامل از سوی ژاپنیها تامین شده است.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهیه نقشه‌راه مدیریت مصرف انرژی ایران با همکاری ژاپنی‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات