آنچه از جانفشانی و ایثارگری‌ نیروهای مردمی می شنویم یاد آور دلاوریها در نبرد صحرای کربلاست

عبدالمهدی الکربلایی نماینده آیت‌الله سیستانی در کربلا گفت که آنچه از جانفشانی و ایثارگری‌ نیروهای مردمی می شنویم یاد آور دلاوریها در نبرد صحرای کربلاست.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شیخ عبدالمهدی کربلایی، نماینده مرجعیت دینی در استان کربلا دستاوردهای نیروهای امنیتی و بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه را ستود و از جانب مرجعیت این دستاوردها را تبریک گفت.

شبکه تلویزیونی العراقیه در گزارشی از کربلا اعلام کرد، هم زمان با حمایت نماینده مرجعیت، دیگر شهروندان عراقی نیز حمایت های خود را از واحدهای مختلف نظامی تا پاک سازی کامل شهر فلوجه از تروریست های داعش اعلام کرده اند.

گزارشگر العراقیه در این گزارش تصریح کرد:« بر اساس توصیف شیخ عبدالمهدی کربلایی، نماینده مرجعیت در استان کربلا، پیروزی های بزرگ نیروهای امنیتی و بسیج مردمی و عشایری در نبرد آزادسازی شهر و مردم فلوجه از شر تروریست ها، احیاکننده جانفشانی های نبرد صحرای کربلاست.»

در ادامه این گزارش شیخ عبدالمهدی کربلایی اظهار داشت:« در حال حاضر نبرد قهرمانانه ادامه دارد و ما شاهد جانفشانی های بزرگی هستیم، این جانفشانی ها را قدر می دانیم و مرجعیت عالی به چنین دلاوری هایی مباهات می کند، آنچه از جانفشانی و  ایثارگری ها می شنویم یاد آور دلاوریها در نبرد صحرای کربلاست.»

در ادامه گزارشگر العراقیه افزود:« قهرمانی ها و دلاوری های نیروهای عراقی از طرف اهالی کربلا نیز قابل ستایش و تقدیر است و آنان در این ماه عظیم برای پیروزی نیروهای مسلح کشور دست به دعا برداشته و امیدوارند در همین ماه بشارت آزادی شهر فلوجه به مردم عراق داده شود.»

در ادامه گزارش برخی از شهروندان با استفاده از تریبون شبکه تلویزیونی العراقیه پیروزی های بزرگ نیروهای مشترک در نبرد فلوجه را تبریک گفتند و برای پیروزی های بیشتر آنان دعا کردند.

انتهای پیام/.

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آنچه از جانفشانی و ایثارگری‌ نیروهای مردمی می شنویم یاد آور دلاوریها در نبرد صحرای کربلاست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات