کیارستمی به دلیل دیگری به بیمارستان رفته و به زودی مرخص خواهد شد

کارگردان مشهور و شناخته شده کشورمان در جهان که پس از سپری نمودن دوران درمان در یکی از بیمارستان های کشورمان به تازگی ترخیص شده بود، بار دیگر در بیمارستانی دیگر بستری شده و موجبات نگرانی بسیاری را فراهم آورده است.

به گزارش «تابناک»، عباس کیارستمی، هنرمند صاحب نام کشورمان که به تازگی دوران طولانی بستری و درمان را در بیمارستان جم سپری کرده و ادامه پروسه بهبودی خود را در منزل طی می‌کرد، روز گذشته بار دیگر به بیمارستانی دیگر مراجعه کرد و در آنجا بستری شد تا نگرانی ها درباره سلامت وی اوج گرفته و شایعاتی در این خصوص شکل گیرد.

از جمله این شایعه ها، نیاز دوباره کیارستمی به جراحی بود. شایعه‌ای نگران کننده که در قیاس با برخی مطالب منتشر شده در این روزها درباره این کارگردان مشهور کشورمان قابل اغماض به نظر می‌رسد. از جمله نوشته ای که یکی از کارگردانان کشورمان به نقل از کیارستمی در صفحه خود در یکی از شبکه های اجتماعی درج کرده است.

آن گونه که محمد شیروانی نوشته، پروسه درمانی کیارستمی در بیمارستان جم به شکلی عجیب طی شده و منجر به بروز مشکلاتی برای وی شده است. شیروانی به نقل از کیارستمی می‌نویسد: «من هفته گذشته برای عیادت خانه ایشان بودم. ناچارم اورژانسی بودن ماجرا را به اخلاق ترجیح بدهم... عباس کیارستمی گفت: تا مهر ماه باید در تخت بستری باشم و چند بار دیگه بعد از بهبودی جراحی بشم. یکی از دوستام همین عمل رو انجام داد و روز پنجم در سالن سینما داشت فیلم می‌دید. قرار بود دکتر "میر" من رو عمل کنه. بعداً فهمیدم که پسرش من رو عمل کرده و تازه در شأنش نبودم و عمل رو سپرده به دستیار پنجاه ساله‌ش!»

این سخنان به قدری تکان دهنده هستند که مجابمان کند جراح معالج وی را یافته و با او به گفت‌وگو بنشینیم، اما دکتر احمد میر تمایلی به گفت‌وگو در این باره ندارد و تاکید دارد که آقای کیارستمی چنین سخنانی بر زبان نیاورده و ترجیح می‌دهد که به مطالبی که دیگران در این باره مطرح می‌کنند، پاسخ ندهد.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیارستمی به دلیل دیگری به بیمارستان رفته و به زودی مرخص خواهد شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات