آتش سوزی اتوبوس حامل 40 دانش آموز در آمریکا (+عکس و فیلم)

 یک دستگاه اتوبوس برون‌شهری حامل 40 نفر از دانش‌آموزان و کارمندان دبیرستان «سنترال» شیکاگو امریکا طعمه حریق شد.

به گزارش ایلنا، 40 نفر از دانش‌آموزان و کارمندان دبیرستان «سنترال» با اتوبوس شرکت «پیوریا» عازم سفری علمی بودند که ناگهان دود، قسمت عقب اتوبوس را فراگرفت و زنگ سیستم اخطار کاهش فشار هوا به صدا درآمد.

راننده به محض اطلاع از دود، اتوبوس را در حاشیه مسیر متوقف کرد و تمامی مسافران داخل اتوبوس به سرعت از آن خارج شدند. آنها به دلیل عجله، حتی لباس‌ها و لوازم شخصی‌شان را داخل اتوبوس جا گذاشتند.

35 دانش‌آموز و 5 معلم، حدود ساعت 8:10 سوار اتوبوس شدند و حدود 50 مایل از بزرگراه 57 را بدون هیچ مشکلی طی کردند. اما این سفر که به مقصد «موزه هنرهای مکزیک» آغاز شده بود، در ساعت 8:50 به سفری هولناک مبدل شد. در این زمان، گروهی از دانش‌آموزان در عقب اتوبوس متوجه بوی شدید دود شدند.

وقتی اتوبوس در خروجی «گیلمن» متوقف شد، مسافرانش به سرعت آن را ترک کردند. بنا به گفته مالک اتوبوس، تمامی مسافران قبل از آتش گرفتن قسمت عقب خودرو، به سلامت از آن خارج شدند.

وی گفت که بررسی علت نقص فنی با همکاری شرکت بیمه انجام می‌شود.

یکی از دبیران به محض مشاهده دود، با سامانه امداد تماس گرفت و خودروهای آتش‌نشانی سریعا در صحنه حاضر شدند.

یک راننده کامیون هم در نزدیکی محل وقوع حادثه توقف کرد و با کپسول آتش‌نشانی خود سعی داشت تا حدی از شدت حریق بکاهد.

در ساعت 10:45 یک اتوبوس جایگزین برای انتقال مسافران در محل حادثه حاضر شد و آنها سرانجام با تأخیری چند ساعته به مقصد رسیدند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آتش سوزی اتوبوس حامل 40 دانش آموز در آمریکا (+عکس و فیلم)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات