مجوز احداث گلخانه در قزوین به سازمان جهاد کشاورزی واگذار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی اسماعیلی در این باره گفت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی اختیارات احداث گلخانه و تاسیسات جانبی واحدها به مدت شش ماه به سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین واگذار شد.
 
اسماعیلی بیان کرد: بررسی درخواست های مربوط به احداث گلخانه و تاسیسات جانبی به سازمان جهاد کشاورزی تفویض شده و درخواست های با مساحت حداکثر ۱۰۰ مترمربع در خارج از محدوده مجموعه شهری و خارج از حریم شهرهای مرکز شهرستان های آبیک، تاکستان و خارج از فاصله ۳۰۰ متری محدوده بویین زهرا به مدت ۶ ماه به سازمان جهاد کشاورزی تفویض شده است.

وی یادآورشد: بر اساس مفاد صورتجلسه مقرر شد گزارشی از نتایج بررسی بعمل آمده در دوره های زمانی سه ماهه توسط سازمان جهاد کشاورزی تهیه و به منظور سیر روال مربوط و اخذ تایید شورای برنامه ریزی و توسعه استان به دبیرخانه کارگروه تخصصی ارسال شود.

اسماعیلی گفت: طرح احداث گلخانه و تاسیسات جانبی آن به صورت همزمان صورت خواهد گرفت.
 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز احداث گلخانه در قزوین به سازمان جهاد کشاورزی واگذار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات