تعاونی ملوانان استان بوشهر با فوریت تشکیل شود

ته لنجی استاندار بوشهر گفت: به منظور حمایت بیشتر و ارتباط مستقیم با جامعه ملوانی استان بوشهر تعاونی ملوانان این استان با فوریت تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصطفی سالاری بعدازظهر امروز در نشست ساماندهی کالای ملوانی استان بوشهر با تاکید بر تشکیل تعاونی ملوانی اظهار داشت: هدف ما حمایت از جامعه ملوانی استان و بهبود شرائط زندگی برای آنان است.

وی رونق امر صادرات و ساماندهی واردات را در گرو التزام تمام دستگاه‌های اجرایی دخیل در این امر و لنجداران دانست و گفت: حمایت از فعالیت لنجداران، بازار شهرهای ساحلی حل مشکل حقوق و بیمه ملوانان، از نتایج بسیار مثبت و با اهمیت ساماندهی کالای ته‌لنجی است.

استاندار بوشهر تاکید کرد: سیاست‌گذاری برای هزینه‌کرد بهای خدمات پرداختی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از محل طرح ساماندهی کالای ملوانی در اختیار کارگروه ویژه‌ای است که با ترکیب مسئولان محلی شهرستان ساحلی تعیین می‌شوند و درآمد مذکور صرف پرداخت بدهکاری و هزینه‌های جاری شهرداری‌ها نمی‌شود بلکه تحت نظارت گروهی صرف توسعه زیرساخت‌های پیرامون بندر در شهرهای و روستاهای ساحلی مرتبط ، می‌شود.

سالاری افزود: پروژه‌هایی که از این محل در شهرها و روستاهای محل استقرار بندر اجرا می‌شود به نام ملوان است.

وی، اطلاع رسانی بدون واسطه خدمات دولت و ارفاقات قانونی به ملوانان را ضروری دانست و افزود: در آینده با کار کارشناسی دقیق، کار ساماندهی کالای ملوانی تسهیل و یقینا رضایت‌مندی بیشتری را در قشر ملوان شاهد هستیم.

استاندار بوشهر، التزام به قوانین و مقررات را ضامن تداوم حمایت‌های قانونی دولت از ملوانان و لنجداران استان بوشهر دانست.

سالاری با تاکید بر تشکیل تعاونی ملوانان استان بوشهر تصریح کرد: به منظور حمایت بیشتر و ارتباط مستقیم با جامعه ملوانی استان بوشهر تعاونی ملوانان این استان با فوریت تشکیل شود.

در این نشست آخرین وضعیت واردات کالای همراه ملوان و ورود و خروج شناورهای تجاری ارائه شد و فرمانداران و متولیان گمرکات و ادارات تعاون، کل کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر مسائل و مشکلات موجود را بیان کردند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعاونی ملوانان استان بوشهر با فوریت تشکیل شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات