افزایش 60 درصدی کمک‌های نقدی انجمن حمایت از زندانیان در قزوین

انجمن حمایت از زندانیان مدیرکل زندان‌های استان قزوین گفت:کمک‌های نقدی انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین نسبت به سال گذشته رشد ۶۰ درصدی داشته است.

به گزارش خبرگزای تسنیم از قزوین، حمید فراست‌طلب عصر امروز در مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت از زندانیان که در سالن جلسات دادسرای عمومی و انقلاب قزوین برگزار شد، اظهار داشت: افزایش درآمدها یکی از رویکردها و سیاست‌های اصلی انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین است که در همین راستا میزان کمک‌های انجمن حمایت از زندانیان از 8 میلیارد و 680 میلیون ریال به 14 میلیارد و 400 میلیون ریال افزایش یافته که رشد 60 درصدی داشته است.

وی عنوان کرد: تعداد افراد زیرپوشش انجمن حمایت از زندانیان یک هزار و 116 نفر است که 946 نفر از این افراد ثابت و 170 نفر نیز متغیر هستند.

فراست‌طلب افزود: یکی از اهداف انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین بهبود فعالیت‌ها و برنامه‌ها در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان است.

وی تصریح کرد: مجموع درآمدهای انجمن حمایت از زندانیان از محل آزمایش راهنمایی و رانندگی، سود مشارکتی، کمک‌ها و هدایای شخصی و فروش دارایی‌ها، 20 میلیارد و 200 میلیون است که 14 میلیارد و 400 میلیون ریال خدمات در قالب پرداخت مستمری، سکونت، ازدواج و کمک هزینه آموزشی و تحصیلی، مددکاری، مشاوره و درمان به خانواده زندانیان ارائه شده است.

مدیرکل زندان‌های استان قزوین خاطرنشان کرد: همچنین بیش از 700 میلیون ریال کمک به زندانیان در قالب‌های فرهنگی و آموزشی، بهداشت و درمان و آزادی از محل مصوبه انجمن انجام و حدود 50 زندانی نیز با جرائم سبک آزاد شدند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف انجمن حمایت از زندانیان افزایش خدمات کمی و کیفی به خانواده زندانیان است چرا که کاهش آسیب‌های اجتماعی مهمترین موضوع در انجمن‌ حمایت زندانیان به خانواده زندانیان آنان است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش 60 درصدی کمک‌های نقدی انجمن حمایت از زندانیان در قزوین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات