60 درصد زندانیان قزوینی سرپرست خانوار هستند/4 هزار زندانی در استان قزوین داریم

زندان دیه رئیس‌کل دادگستری استان قزوین گفت: با توجه به اینکه ۶۰ درصد از زندانیان استان قزوین سرپرست خانواده هستند در همین راستا خانواده‌های زندانیان در معرض آسیب‌های اجتماعی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، جمال انصاری عصر امروز در مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین اظهار داشت: با توجه به ناپایداری منابع درآمدی انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین ضمن فعالیت‌های اجتماعی باید در راستای افزایش درآمدهای انجمن حمایت از زندانیان تلاش شود.

وی عنوان کرد: عملکرد انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین دارای رشد و تحول است این در حال است که پایداری انجمن به‌دلیل وابستگی به دستگاه‌های اجرایی در نوسان است و این امر سبب تغییر در انجمن می‌شود که در همین راستا باید دستگاه‌های مربوط در پایداری و جهت‌یابی منابع درآمدی و استمرار آن همکاری داشته باشند.

انصاری افزود: بررسی‌های صورت گرفته نشان‌دهنده رشد و گردش مالی انجمن حمایت از زندانیان استان قزوین و رشد حمایت از خانواده‌های زندانیان است که حمایت از خانواده‌های زندانیان مهم‌ترین فلسفه تشکیل این نهاد است.

وی تصریح کرد: حمایت از خانواده زندانیان از ماموریت‌های ذاتی انجمن حمایت از زندانیان است و باید حقوق خانواده‌های زندانیان در جامعه تامین شود.

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین خاطرنشان کرد: 4 هزار زندانی در استان قزوین وجود دارد که 60 درصد آنها متاهل و سرپرست خانوار هستند و خانواده‌‌های زندانیان در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند.

انصاری تصریح کرد: ماهیت انجمن حمایت از زندانیان با ستاد دیه متفاوت است به‌طوری که در ستاد دیه هر سال با برپایی جشن گلریزان وجوهاتی از خیرین برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد دریافت می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «60 درصد زندانیان قزوینی سرپرست خانوار هستند/4 هزار زندانی در استان قزوین داریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات