نخست وزیر هند خواستار تعمیق روابط امنیتی دهلی و واشنگتن شد

به گزارش خبرگزاری رویترز از واشنگتن، مودی که در نشست مشترک کنگره آمریکا سخن می گفت که بندرت تشکیل می شود، افزود: آمریکا و هند به علت عشق به دمکراسی، همپیمانان طبیعی هستند.
وی در نشست مشترک سناتورها و اعضای مجلس نمایندگان آمریکا ادامه داد: نبرد با تروریسم باید در همه سطوح صورت گیرد و راه های سنتی نظامی، اطلاعاتی یا دیپلماتیک به تنهایی برای پیروز شدن در این نبرد کافی نخواهد بود.
وی افزود: هر دو ملت غیرنظامیان و نظامیان خود را در نبرد با تروریسم از دست داده اند و اکنون باید همکاری های امنیتی خود را تعمیق بخشیم.
مودی در این سخنرانی که با تشویق های مکرر حاضران همراه بود، گفت: همکاری امنیتی گسترده تر آمریکا و هند باید هر کسی را که به تروریست ها پناه می دهد و از آنها حمایت یا به آنها کمک می کند، منزوی کند.
مودی افزود: مشارکت نیرومندتر آمریکا و هند می تواند به تضمین امنیت در خطوط دریانوری و تجاری و آزادی آمد و شد در دریاها کمک کند.
وی تاکید کرد: هند به کمک به بازسازی افغانستان صلح جو و باثبات متعهد است و تروریسم را بزرگ ترین تهدید برای افغانستان و دیگر مناطق جنوب آسیا می داند.
شبک **اروپام**1486** 1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخست وزیر هند خواستار تعمیق روابط امنیتی دهلی و واشنگتن شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات