برخورد قانونی با ویلاسازان متخلف صورت می گیرد

به گزارش ایرنا سید موسی خادمی روز چهارشنبه در نشست شورای گفت وگوی بخش خصوصی و دولت افزود: ویلاسازی در باغ ها و تغییر کاربری زمین های کشاورزی جرم است و با افراد خاطی برخورد می شود.
وی اظهار کرد: برای شناسایی بهتر متخلف های ویلاساز می بایست حوزه دقیق شهر و بخش زراعی و منابع طبیعی مشخص شود.
خادمی بیان کرد: مشکل اساسی در سی سخت، نهادهای درگیر در بحث حفاظت از اراضی و مرز و حوزه هر یک از این نهادهاست.
وی عنوان کرد: محیط زیست، شهرداری، جهادکشاورزی، منابع طبیعی، هریک به نحوی در مساله اراضی سی سخت دخیل هستند اما حوزه آنها مشخص نشده است.
خادمی گفت: برای برطرف شدن مشکلات اراضی شهری و زراعی شهرستان دنا جلسه‌ای با حضور معاون امور عمرانی استانداری و کارگروه های زیرمجموعه تشکیل و در آن براساس طرح جامع و تفضیلی شهرستان دنا محدوده اراضی مشخص شود.
وی افزود: دولت از مکان هایی که قابلیت گردشگری دارند و جنبه های قانونی و استعلام های لازم آن نیز رعایت شده است حمایت می کند.
6110

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد قانونی با ویلاسازان متخلف صورت می گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات