برخورد جدی با ویلاسازی‌های غیرمجاز در دنا

موسی خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: با ویلاسازی‌های غیرمجاز در شهرستان دنا به شدت برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سید موسی خادمی عصر امروز در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به مشکلات متعدد و متنوع در شهرستان دنا، اظهار داشت: عناصر درگیری در دنا بسیار است و مرز درگیری هم مشخص نیست و محیط زیست، شهرسازی، جهادکشاورزی و شهرداری همه متولی اراضی کشاورزی در دنا هستند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد خواستار تشکیل جلسه‌ای پیرامون مشکلات شهرستان دنا با حضور معاون عمرانی استاندار شد و گفت: در این نشست براساس طرح تفصیلی محدوده اراضی کشاورزی و باغی مشخص شود.

وی تاکید کرد: هر جایی که زمین کشاورزی قرار دارد تغییر کاربری براساس طرح کمیسیون صورت گیرد و هر کسی که تغییر کاربری می‌دهد باید الزام آن را از کمیسیون مربوطه دریافت کند.

خادمی عنوان کرد: با دستگاه‌ها و مسئولان اداری متخلف در زمینه تغییر کاربری برخورد شود ولی مشکلات سرمایه گذاران را برطرف و از آنها برای سرمایه گذاری به خصوص در حوزه گردشگری حمایت کنید.

وی با بیان اینکه طرح‌هایی که قابلیت گردشگری دارند مشخص و نیازهای گردشگری در آن تعریف شود، گفت: باید زیرساخت‌های گردشگری در دنا ایجاد شود و محدوده مشخصی از این شهرستان برای این امر در نظر گرفته شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: ویلاسازی‌های مجوزدار در اراضی دنا هیچگونه مشکلی ندارند ولی با ویلاسازی بدون مجوز در اراضی دنا به شدت برخورد شود چرا که این موضوع تعرض  واقعی به اراضی کشاورزی است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد جدی با ویلاسازی‌های غیرمجاز در دنا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات