سانیا: صحبت های کانتونا احمقانه است

به گزارش مشرق و به نقل از دیلی میل، در چند سال گذشته فرانسه همیشه در آستانه تورنمنت های مهم مشکل داشته است و با حواشی روبرو بوده است. حاشیه یورو 2016 فرانسه عدم دعوت از بنزما و بن عرفا و نصری برای تیم ملی و ربط داده شدن این موضوع به نژاد پرستی است.

بنزما و اریک کانتونا به شدت به دعوت نشدن برخی از بازیکنان مانند نصری و بن عرفا اعتراض دارند و آن را از به نژاد پرستی ربط داده اند.

باکاری سانیا به صحبت های بنزما واکنش نشان داد: انتخاب حق مربی است و هر کس آزاد است حرف خودش را بیان کند. این مهم نیست که نژاد شما به کجا بر می گردد. فرانسه، آفریقای جنوبی یا چین. دشام نژاد پرست نیست و به نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد. این صحبت های کانتونا قبل از شروع یورو 2016 احمقانه است. زمان بدی برای این صحبت ها است.

کریم بنزما به علت داستان مشکوک باج خواهی از والبوئنا از تیم ملی کنار گذاشته شد. وی دشام را نژاد پرست خوانده است. در این رابطه یکی از اعضای حزب جبه ملی فرانسه به شدت به بنزما تاخته بود.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سانیا: صحبت های کانتونا احمقانه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات