ارایه خدمات درهمه مناطق شهرها باید یکسان انجام شود

به گزارش خبرنگار ایرنا هوشنگ بازوند چهارشنبه شب در جمع مردم منطقه فلک الدین شهر خرم آباد اظهار داشت: ایجاد زیر ساخت های لازم خدمات شهری از جمله حقوق شهروندی در همه مناطق شهرهای استان بوده برعهده مدیران دستگاه های اجرایی است که باید انجام شود.
وی افزود: مردم منطقه فلک الدین از حقوق اولیه شهروندی محروم و خدمات لازم شهری را دریافت نکرده و باید موانع و مشکلات زیرساختی این منطقه از شهر توسط کارشناسان ودستگاه های متولی آسیب شناسی وبرطرف شود.
استاندار لرستان بیان کرد:هشت طرح خدمات شهری در این منطقه پس از بازدیدهای دوره ای مشخص شده و مدیران دستگاه های اجرایی باید در اجرای آنها در زمان بندی معین شده اقدام کرده و در صورت نداشتن توانایی در اجرا امروز اعلام کنند.
بازوند اضافه کرد: در سال اقدام وعمل باید بستر توسعه در طرح های اجرایی در این منطقه مشاهده شده و مشکلات این نقطه از شهر خرم آباد برطرف شود.
به گفته وی مدرسه مخروبه این منطقه با همکاری اداره تجهیز ونوسازی مدارس و اداره ورزش وجوانان استان تبدیل به فضای ورزشی مناسب شده و دانشگاه علوم پزشکی نیز نسبت به ساخت مرکز بهداشت در این منطقه اقدام کند.
شهردار خرم آباد در این دیدار اظهار کرد: شهر خرم آباد مشکلات زیادی دارد ولی منطقه فلک الدین خرم آباد یکی از قدیمی ترین مناطق شهر است که از سال های گذشته اقدامات کمتر در آن انجام شده است.
یحیی عیدی بیرانوند گفت:در سال گذشته 10 میلیارد ریال در انجام آسفالت معابر، جدول کشی، وانجام طرح های زیرساختی این منطقه انجام شده است.
وی افزود: امسال نیز15 میلیارد ریال اعتبار برای انجام طرح های خدمات شهری در این منطقه پیش بینی شده و همچنین یک پارک محله ای برای این نقطه از شهر خرم آباد تصویب شده است.
شهردار خرم آباد بیان کرد:پل جهاد گران تا 15 روز آینده به بهره برداری می رسد واین منطقه از بن بست شهری خارج خواهد شد.
معاون عمرانی استانداری لرستان در این جلسه اضافه کرد: در سال اقدام وعمل به دستور استاندار لرستان رسیدگی به مشکلات منطقه فلک الدین در دستور کار کمیته ای متشکل از مدیران دستگاه های متولی و یک نفر به عنوان نماینده مردم منطقه بررسی و پیگیری شد.
محمد اصلانی اظهار کرد:هشت طرح زیرساختی خدمات شهری که شامل ساخت یک غسالخانه، انجام حصارکشی دیواره قبرستان این منطقه، جنگل کاری ضلع غربی قبرستان در این کمیته تصویب شده که باید در زمان بندی مشخص شده اجرا شوند.
وی بیان کرد: اداره برق موضوع روشنایی معابر وآموزش وپرورش رسیدگی به کیفیت کمی وکیفی مدارس این منطقه اقدام کنند.
احمد سهرابی نماینده مردم منطقه در این جلسه آسفالت نامناسب معابر، نبود روشنایی مطلوب، نبود فضای سبز وفضای ورزشی، نداشتن غسالخانه ونداشتن دیوار قبرستان را از جمله مشکلات این منطقه اعلام کرد.
7273/6060

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارایه خدمات درهمه مناطق شهرها باید یکسان انجام شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات