کمیته انضباطی سرخابی ها را جریمه کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم های لیگ برتری صادر کرد که بر اساس آن تیم پرسپولیس 100 و استقلال 50 میلیون ریال جریمه شدند. خبرگزاری ایرنا: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم های لیگ برتری صادر کرد که بر اساس آن تیم پرسپولیس 100 و استقلال 50 میلیون ریال جریمه شدند.

به گزارش فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم های پرسپولیس و راه آهن از هفته سی ام، 24 اردبیهشت برگزار شد و سرخ پوشان به دلیل تخلف تماشاگران مبنی بر پرتاب ترقه، 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم استقلال تهران نیز به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار مقابل صبای قم که 24 اردیبهشت ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد، به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن روز 24 اردیبهشت ماه برگزار و از سوی جلال امیدیان مربی ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر دخالت در امر داوری صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراج وی شد. برهمین اساس کمیته انضباطی وی را به توبیخ کتبی و مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
همچنین از سوی تماشاگران تیم استقلال خوزستان پرتاب اشیاء به زمین مسابقه صورت گرفت که طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی تیم مربوطه 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازی دو تیم سیاه جامگان و ملوان انزلی از هفته سی ام لیگ برتر برگزار شد. تیم سیاه جامگان به دلیل فحاشی هواداران خود مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی شد. از سوی تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی نیز تخلفاتی مبنی بر شکست صندلی ها و پرتاب به زمین مسابقه، مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی شد. همچنین تیم ملوان بندرانزلی به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام آرا صادر شده قطعی است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیته انضباطی سرخابی ها را جریمه کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات