حکم جالب یک قاضی برای مجرم فحاش

مجازات تکمیلی متهم به توهین و ایراد صدمه بدنی، نوشتن صد مرتبه از حدیث گوهر بار پیامبر اکرم (ص) در کتاب بحار الانوار تعیین شد.

به گزارش میزان، متهمین به توهین و ایراد صدمه بدنی در شعبه اول دادگاه عمومی دادگستری شهرستان گرمه به نوشتن صد مرتبه از متن عربی و فارسی بخشی از حدیث گوهر بار پیامبر اکرم (ص) در کتاب بحار الانوار محکوم شدند.

رای صادره به عنوان مجازات تکمیلی در خصوص اتهام توهین و ایراد صدمه بدنی عمدی توسط قاضی میثم جوادی رئیس شعبه اول دادگاه عمومی شهرستان گرمه صادر شده است.

پس از صدور رای مقتضی با هدف اصلاح و ارعاب متهمین که هر دو جوان بودند و پیشگیری از بزه جدید و تامین منافع و مصالح عمومی و اجرای عدالت، مجازات تکمیلی مقرر می‌شود که هر یک از متهمان در محل دفتر اجرای احکام کیفری دادسرای گرمه یکصد مرتبه با دستخط خود متن عربی و فارسی بخشی از حدیث گوهر بار پیامبر اکرم (ص) در جلد شصتم کتاب بحار الانوار صفحه ۲۰۷ دایر بر " ان الله حرم الجنه علی کل فحاش بذی قلیل الحیاء لا یبالی ما قال؛ خداوند بهشت را بر هر فحاش بی آبرو و کم شرمی که باکی از آنچه می‌گوید ندارد، حرام کرده است " را بنویسند.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حکم جالب یک قاضی برای مجرم فحاش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات