24 خانواده فاروجی تسهیلات خوداشتغالی بهزیستی دریافت کردند

مریم وافری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بجنورد اظهار کرد : با اینکه تعهد اشتغال زایی این شهرستان در سال 94 برای 20 خانواده تحت پوشش بود لیکن تاکنون 24 خانواده موفق به دریافت تسهیلات خوداشتغالی شده اند و سه خانواده دیگر نیز در مراحل پایانی اخذ تسهیلات می باشند .
وی افزود : طبق سهمیه بندی سال 95 تعهد اشتغالزایی شهرستان 44 سهمیه در نظر گرفته شده است که با توجه به ظرفیت شهرستان و همچنین تقاضای موجود جذب خواهند شد .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فاروج در خصوص بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی مددجویان این شهرستان نیز گفت: در سال گذشته ، 75 خانوار شامل پرداخت حق بیمه شده اند که از این تعداد سه خانوار بیمه کارفرمایی و 72 خانوار بیمه خویش فرمایی هستند .
وی همچنین تصریح کرد : طبق دستورالعمل جدید سازمان بهزیستی کشور مددجویان که از بیمه های خویش فرما استفاده می کنند بعد ازپنج سال از واریز بیمه توسط بهزیستی ، می بایست خود اقدام به پرداخت حق بیمه سالانه نمایند و سازمان بعد از 5 سال تعهدی در این زمینه ندارد .
بهزیستی خراسان شمالی 17هزار نفر را تحت پوشش خود قرار داده است که هفت هزار و 388نفر از این تعداد بیماران جسمی و حرکتی، 151نفر ضایعه نخاعی، چهار هزار و 540نفر بیمار ذهنی، یک هزار و 590نفر نابینا، یک هزار و 903نفر ناشنوا، یک هزار و 339نفر بیمار روانی و 107نفر بیمار گفتاری هستند.
6003 /6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «24 خانواده فاروجی تسهیلات خوداشتغالی بهزیستی دریافت کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات