سيزدهمين جلسۀ اقتصاد مقاومتي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با حضور واعظي

سيزدهمين جلسۀ اقتصاد مقاومتي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با حضور واعظي به گزارش خبرنگار اخبارداغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ واعظي، در تازه ترین جلسۀ ستاد اقتصاد مقاومتی وزیر ارتباطات ضمن تأكيد بر اهميت موضوع اقتصاد مقاومتي، اشاره داشتند اين موضوع كاملاً جدي مي‌بايست پيگيري گردد و كميته‌هاي دستگاهي اقتصاد مقاومتي نيز بايد همچنان به مانند سال گذشته جلسات فعال داشته و بر آن دسته از فعاليت‌هاي وزارتخانه كه ذيل 6 پروژه اقتصاد مقاومتي نبوده ولي مي‌بايست انجام شود نيز تأكيد داشتند؛ كه حتما در اين كميته‌ها پيگيري و گزارش آن در جلسات آتي ستاد ارائه شود.
 
در اين جلسه مجريان پروژه‌ها مكلف شدند در جلسات آتي به صورت روشن و شفاف اعلام كنند كه درخصوص روند پيشرفت پروژه‌ها، در عمل چه اتفاقي افتاده است. 
در ادامه به ترتيب مجريان پروژه‌هاي "ساماندهي منابع كمياب ملي از قبيل طيف فركانس و شماره" ، " دو برابر كردن توليد محتواي داخلي با رويكرد كسب‌وكار ديجيتال با مشاركت حداكثري بخش خصوصي" و " دولت الكترونيك و همراه" گزارش اقدامات صورت گرفته فعاليت‌هاي ذيل پروژه‌هاي مرتبط را ارائه نمودند و مقرر گرديد گزارش مجريان  3 پروژه ديگر نيز در  جلسه آتي ارائه و مورد بررسي قرار گيرد.
شايان ذكر است در اين جلسه رئيس امور زيرساخت‌ها و خدمات ارتباطات و فناوري اطلاعات سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور نيز حضور داشتند.


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سيزدهمين جلسۀ اقتصاد مقاومتي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات با حضور واعظي» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات