یک تحلیلگر محافظه کار امریکا: حمایت رهبران جمهوری خواه از ترامپ خودکشی سیاسی است

وی با هشدار در مورد قطعی شدن پیروزی کلینتون درصورت نامزدی ترامپ گفت که به نظر او کمیته ملی حزب جمهوری خواه آمریکا برای خلاصی از شر ترامپ دو راه بیشتر در پیش ندارد، یا باید با تغییر ضوابط و قوانین حاکم بر کمیته حزب ترامپ را کنار بگذارد و یا او را ترغیب به کناره گیری از این نامزدی کند.
وی پیش بینی کرد که اگر جمهوری خواهان تا فرصت باقی است اقدامی نکنند علاوه بر پیروزی کلینتون در این انتخابات اکثریت خود را در سنا و هم در مجلس نمایندگان از دست خواهند داد و حتی در رقابت های میان فرمانداران نیز شکست خواهند خورد.
این محافظه کار آمریکایی که اظهارات نژاد پرستانه اخیر ترامپ در باره یکی از قضات فدرال آمریکا او را بشدت به خشم آورد،گفت، وی به او 72 ساعت فرصت داده بود تا در سخنان اخیر خود تجدید نظر کند اما ترامپ ثابت کرده است که خیال تغییر و تجدید نظر در رویکرد ها و اظهارات جنجال بر انگیز خود را ندارد.
هیوویت یکی از نگرانی های عمده خود در مورد ترامپ را بی تفاوتی او نسبت به هنجار های سیاسی در این کشور ذکر کرد و افزود که اکثر مردم آمریکا به این بی تفاوتی و بی اعتنایی او پی برده اند.
شبک **اروپام-4-541 **1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک تحلیلگر محافظه کار امریکا: حمایت رهبران جمهوری خواه از ترامپ خودکشی سیاسی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات