توضیح روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی در مورد قطع درختان

به گزارش خبرگزاری مهر، در پي انتشار اخباري مبني بر قطع درختان در مجموعه ورزشي آزادي طي ساعات گذشته، روابط عمومي اين مجموعه اطلاعيه اي به شرح زير صادر كرد:

به واسطه وزش شديد باد در روزهاي ابتدايي اين هفته، پنج درخت از درختان جنگل ضلع شرقي مجموعه ورزشي ازادي قطع و بر روي زمين واژگون گرديد.

بر همين اساس جهت رفاه حال تماشاگران حاضر در ورزشگاه براي ديدار دوستانه تيم ملي ايران و قرقيزستان، مديريت تصميم بر جابجايي و خروج اين درختان از مجموعه نمود كه متاسفانه در رسانه ها و فضاي مجازي به اشتباه "قطع درختان كهنسال" عنوان شد.

نزديك به يك ماه قبل هم وجود آفت خطرناك در جنگل هاي ضلع شرقي ورزشگاه ، مديريت را مجاب ساخت كه به قطع تعداد معدودي درختان اقدام تا از گسترش اين افت به بخش هاي ديگر مجموعه ازادي جلوگيري نمايد.

 متاسفانه در ان مقطع زماني نيز از اين اقدام به موقع تفسيرهاي اشتباهي صورت گرفت كه شايد بخشي از ان به دليل عدم اطلاع رساني بود!

به اطلاع علاقه مندان ورزش و دوستداران محيط زيست مي رساند كه توجه ويژه به فضاي سبز مجموعه ورزشي ازادي به عنوان بزرگترين مجموعه ورزشي ، همواره در دستور كار مديريت بوده و وجود نزديك به سيصد كارگر زحمتكش نيز گواه اين ادعاست.

در پايان ياداور مي شود كه با دستور وزير محترم ورزش و جوانان به زودي بوستان قهرمانان و مفاخر ورزش ايران با هدف كاشت درخت به عنوان يادمان قهرمانان به زودي در مجموعه ورزشي آزادي افتتاح مي شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی در مورد قطع درختان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات