وزیر بهداشت:اجرای طرحهای بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری تسریع می شود

به گزارش ایرنا،دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، عصر چهارشنبه در نشست مشترک با استاندار چهارمحال و بختیاری در وزارت بهداشت و درمان در تهران افزود: باید از ظرفیت خیران سلامت در ایجاد طرح های بهداشت و درمان کمک گرفت.
استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: طرحهای حوزه بهداشت و درمان این استان در حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بررسی و پیگیری شد.
به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی اظهار داشت: در این نشست پروژه های نیمه تمام و طرح های جدید مرتبط با حوزه بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وی افزود: دولت یازدهم از ابتدای فعالیت خود تاکنون خدمات بسیاری در حوزه های مختلف و به ویژه بخش بهداشت و درمان به چهارمحال و بختیاری ارائه داده است.
استاندارچهارمحال وبختیاری گفت: خیران در همه بخش ها به خصوص در حوزه سلامت با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور، بازوان توانمند دولت هستند.
سلیمانی دشتکی اظهار داشت: حوزه بهداشت ودرمان استان در حال تحول است و در سال های اخیر چند طرح مهم بهداشتی درمانی در استان بهره برداری شده و چند طرح نیز در دست اجراست.
وی با تاکید بر تکمیل و راه اندازی بیمارستان مالخلیفه شهرستان لردگان، بیمارستان کوهرنگ و بروجن و طرح توسعه بیمارستان کاشانی شهرکرد تا پایان امسال، اجرای ساخت و سازهای حوزه بهداشت درمان با کمک بانک ها و خیران را خواستار شد.
سلیمانی دشتکی از آمادگی استان برای واگذاری زمین برای توسعه بیمارستان ها و ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی در حاشیه شهرها خبرداد.
به گزارش ایرنا،هم اکنون فرسودگی برخی ساختمان های مراکز بهداشتی درمانی از مهمترین مشکلات حوزه درمان استان است در هفته دوم خردادماه با سفر وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی سه طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان بهره برداری شد و در نشست کارگروه سلامت مطرحهای مختلفی به تصویب رسید.
7362/2097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر بهداشت:اجرای طرحهای بهداشت و درمان چهارمحال و بختیاری تسریع می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات