کارگاه انسجام سازمانی حوزه آبخیز سازمان جنگل ها در کلارآباد آغاز شد

مسئول دبیرخانه مدیریت جامع حوزه آبخیز سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری در حاشیه آغاز به کار این کارگاه آموزشی به خبرنگار ایرنا گفت : این کارگاه با هدف آموزش صحیح گام های طراحی شده تشکیل شده است.
سعید طباخی افزود : مدیریت جامع حوزه های آبخیز کشور یکی از سیاست های محوری و اساس سازمان جنگل ها و آبخیزداری کشور است.
وی اظهار داشت : هم اکنون الگوی اجرایی فرآیند مدیریت جامع از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری با توجه به آنکه از مدتی پیش ابلاغ و در دستور کار قرار گرفته است بنا بر این باید مفاد اجرایی آن به شیوه صحیحی به کارشناسان و مسئولان ذیربط آموزش داده شود.
مسئول دبیرخانه مدیریت جامع حوزه آبخیز سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری گفت : شرکت کنندگان این کارگاه آموزشی که بیشتر آنها از اعضای کمیته اجرائی ملی مدیریت جامع حوزه آبخیز هستند ، از ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هایی مانند آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، گیلان ، اردبیل ، مازندران - ساری ، نوشهر ، البرز ، قزوین ، تهران و گلستان حضور دارند.
این کارگاه آموزشی تا فردا /یکشنبه / ادامه دارد.
7078 /1602//1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگاه انسجام سازمانی حوزه آبخیز سازمان جنگل ها در کلارآباد آغاز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات