ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی با کمک شهرداری

ذوالفقار یزدان مهر ریس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم در گفت‌وگو باخبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: یکی از برنامه های صندوق رفاه با کمک شهرداری تهران، امکان سنجی ساخت خوابگاه‌های متاهلی در تهران است که با حمایت نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها و کمک شهرداری تهران امیدواریم این طرح اجرایی شود.
وی همچنین با اشاره به تجهیز و تعمیر خوابگاه‌ها اظهار داشت: اعتبارات تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها در اختیار دانشگاه ها قرار دارد و صندوق نقش پشتیانی دارد. براساس رتبه بندی خوابگاه‌ها، در حال حاضر ۵۶ خوابگاه در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و برنامه ما این است که با کمک دانشگاه‌ها این خوابگاه های رتبه پنجم را به سطح بالا ارتقا دهیم.
یزدان‌مهر گفت:‌ سعی داریم با کمک دانشگاه‌ها و تامین اعتبار از طریق صندوق تا سال آینده دیگر خوابگاه رتبه پنج را نداشته باشیم. در رابطه با خوابگاه های رتبه سه و چهار نیز سعی کردیم، ۸۰ درصد اجاره بهای اخذ شده از دانشجو را صرف تعمیر و تجهیز خوابگاه ها کنیم تا به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنند.
وی همچنین با اشاره به ارتقای کیفیت غذای دانشجویی اظهار داشت: امسال برای افزایش کیفیت غذای دانشجویی و تنوع بخشی به آن، ازطریق درآمدهای اختصاصی صندوق رفاه دانشجویان به دانشگاه ها کمک می کنیم تا علاوه بر تقویت زیرساخت های خود، برندهای مختلف بتوانند وارد دانشگاه شده و دانشجو قادر به انتخاب غذای مورد علاقه خود باشد.
یزدان مهر با اشاره به اقدامات مناسب دراین زمینه یادآور شد: ارائه تسهیلات، کمک به زیرساخت‌های دانشگاه‌ها و تبدیل آشپزخانه‌های سنتی به صنعتی در دستور کار صندوق رفاه دانشجویی قرار دارد.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی با کمک شهرداری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات