ساماندهی تاکسی های فرودگاه مهرآباد/ از تذکر کتبی تا 3ماه توقیف خودروی مسافربرهای غیرمجاز

علی رستمی،مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص مسافربرهای شخصی داخل فرودگاه مهرآباد اظهار داشت: ساماندهی تاکسی های این فرودگاه را در دو بخش آغاز نمودیم برهمین اساس ابتدا تعیین تکلیف تاکسی های خود فرودگاه را با همکاری سازمان تاکسیرانی در دستور کار قرار دادیم.
وی افزود: 80 درصد ساماندهی تاکسی های فرودگاه مهرآباد اجرایی شده است و 20 درصد مابقی طی دو ماه آینده به اتمام می رسد؛ همچنین برای تاکسی های فرودگاه 4 لاین در نظر گرفته شده که در حال حاضر 3لاین آن به بهره برداری رسیده و فعال است.
رستمی تاکید کرد: در بحث حضور مسافربرهای غیر مجاز در فرودگاه ها  مسافرین و مسئولین به سبب مشکلات ایجاد شده ناراضی بودند و به همین منظور تدبیر ویژه ای را برای ارائه خدمات بهینه اتخاذ کردیم.
**از تذکر کتبی تا 3ماه توقیف خودرو
مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد در خصوص فعالیت های انجام شده برای جلوگیری از فعالیت مسافربرهای غیر مجاز اظهار داشت: در جلساتی که با رییس دادسرا، فرماندهان نیروی انتظامی و پلیس راهور فرودگاه ها برگزار شد ،جرائمی برای متخلفان در نظر گرفته شد به طوری که رییس دادسرا دستورات مربوط به آن را نیز صادر کرده است.
وی ادامه داد: برهمین اساس مسافربرهای غیر مجاز که جلوی فرودگاه ها و ترمینال ها فعالیت می کنند، پلیس در برخورد اول به صورت کتبی به آن ها اخطار می دهد و در صورت تکرار برای بار دوم خودرو مورد نظر به مدت یک هفته توقیف می شود.
مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد افزود: برای بار سوم و چهارم نیز طبق برنامه ریزی های انجام شده،خودرو یک ماه تا سه ماه توقیف خواهد شد.
رستمی تاکید کرد: اطلاع رسانی برای اجرای این طرح بازدارنده که 20 روز به طول می انجامد، آغاز شده است.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساماندهی تاکسی های فرودگاه مهرآباد/ از تذکر کتبی تا 3ماه توقیف خودروی مسافربرهای غیرمجاز» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات